Pik
Сьогодні, 11 серпень 2020
Відеорепортаж
31.08.2019
1288
0

За літо «Прибрежний» на Херсонщині прийняв 7 тисяч дітей

Літо промайнуло, наче й не було. Про його яскраві моменти малечі нагадають фото в Інстаграм. Особливо, тим, хто побував на морі. А от там, де діти відпочивали, підводять підсумки сезону. Один із найбільших оздоровчих закладів на узбережжі Чорного моря – «Прибрежний». Яким сезон видався для цього закладу, розповідається в сюжеті ТРК ВТВ плюс.
За сезон заклад у Лазурному прийняв рекордно велику кількість юних відпочивальників – майже 7 тисяч. Традиційно у «Прибрежному» були заповнені до відмови всі зміни, коли ж вони завершувалися, діти не хотіли прощатися – з друзями, вожатими, морем.
-«Прибрежний» не дарма називають херсонським «Артеком». Він об’єднує, сюди приїжджають діти зі Львова, Закарпаття Київської області, Полтави, Донеччини, Луганщини. Нема такого регіону, звідки б не приїжджали до нас. І хочу сказати, що спортивний туристичний потенціал Херсонщини безмежний. Сьогодні треба брати наш приклад та й іншим базам відпочинку в Лазурному, Залізному порту втілювати у життя, - розповів голова правління Херсонського Механічного заводу, керівник центру олімпійських видів спорту «Прибрежний» Андрій Путілов.
Цей рік для «Прибрежного» став особливим в багатьох аспектах. А ще – тут відпочивали особливі діти.
-Ми зустрічали вихованців з «Інваспорту» з міста Києва. Вони отримали у нас масу хороших вражень і сказали, що обов’язково приїдуть наступного року, - говорить директор спортивно-оздоровчого центру «Прибрежний» Ігор Панфьоров.
Протягом літа в «Прибрежному» відбулася низка масштабних заходів. Від обласної дитячої олімпіади до фіналу всеукраїнської «Студреспубліки».
«Це було дуже весело, це було круто, це було мега», - ділиться враженнями учасниця «Студреспубліки» з Кропивницького Катерина Маркіна.
Недавно в «Прибрежному» з робочим візитом побував новий очільник Херсонщини. Юрій Гусєв оцінив спорт-арену, яку тут збудували трохи більше року тому. Саме той факт, що у «Прибрежному» розташований стадіон олімпійського рівня, дає змогу працювати закладу не лише влітку. Щойно тут тренувалися спортсмени із Луганщини. Умови гостей дуже вразили.
-Нас дуже чудово прийняли, по-перше, мені дуже подобається сама база. Умови є всі та інвентар – бар’єри, стартові колодки. У нас в основному бігуни і це те, чого нам вистачає. По-друге, харчування, це супер, діти в захваті, - розповів тренер, заслужений працівник фізичної культури України Валентин Шевчук.
Незабаром «Прибрежний» стане ще кращим. Тут добудовують сучасні корпуси. Їх здадуть в експлуатацію вже до кінця року. Головний критерій - екологічність і комфорт.
-Тут велика теплоізоляція, оздоблення кам’яною плиткою, яка не потребує щорічного ремонту, це сучасні технології. В цілому ж, все зроблено для того, щоб спортсмени і діти могли відпочивати в гарних і комфортних приміщеннях, - розповів генеральний директор Херсонського механічного заводу Станіслав Путілов.
Тож сезон у «Прибрежному», власне, й не завершувався. На зміну відпочинку прийшов спорт. Вже у жовтні тут відбудеться Відкритий Чемпіонат Криму з легкої атлетики.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину