Pik
Сьогодні, 05 Грудня 2020
Відеорепортаж
12.11.2018
4829
0

У Лазурному відкрили олімпійську спорт-арену

З висоти пташиного польоту видно велетенський напис «КРИМ». Таку живу інсталяцію юні херсонські танцюристи утворили за 50 кілометрів від окупованого півострова. Це Лазурне, де у центрі олімпійських видів спорту «Прибрежний» гучно відкрили легкоатлетичну арену. Про це повідомля ВТВ+, передає ПІК

На захід прибув міністр молоді і спорту України Ігор Жданов. Бігові доріжки, локації під стрибки в довжину і висоту, майданчики під баскетбол та волейбол, плюс футбольне поле, яке відкрили влітку.

Загальна площа об’єкту – 14 тисяч квадратних квадратних метрів.

Спорт-арена для легкоатлетів створена за найсучаснішими технологіями і відповідає всім європейським стандартам. Проект задумав та втілив у життя голова правління Механічного заводу, громадський діяч Андрій Путілов.

Центр олімпійських видів спорту «Прибрежний» - це 100% приватних інвестицій, залучених у розвиток професійного спорту в Україні, яка з анексією Криму втратила кращі легкоатлетичні бази.

Високу оцінку новій спортивній арені дали у Федерації легкої атлетики України. На новій споре-арені стартував чемпіонат Автономної Республіки Крим з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків. До Лазурного з’їхалися близько 300-т спортсменів з 9-ти регіонів України, зокрема – тимчасово окупованого Криму. Перший забіг зробили кримські легкоатлети.

На відкриття об’єкту спортивної інфраструктури олімпійського рівня та легкоатлетичний чемпіонат прибули і нардепи. Тривав чемпіонат три дні. Для юних спортсменів це не лише змагання, а й обмін досвідом. Вже за кілька місяців у центрі олімпійських видів спорту «Прибрежний» з’являться комфортабельні корпуси, де житимуть спортсмени, а також душові, роздягальні, словом олімпійська спортивна арена матиме свою інфраструктуру.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину