Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2020
21.06.2019
3746
0

У Херсонському аграрному університеті встановили акваріум на 6000 літрів (відео)

Ректор Херсонського державного аграрного університету Юрій Кирилов на своїй сторінці у Фейсбук розповів про акваріум, який встановили в холі університету, повідомляє ПІК.

"6000 літрів води, 22 види риб у кількості 66 одиниць — це акваріум Аграрного університету.

Коли виникла ідея створити такий акваріум в холі університету не всі вірили, що це можливо, але за досить короткий проміжок часу ми спільними зусиллями змогли реалізувати цей проект в життя. Майже кожного дня в стрічці новин у Фейсбуці чи Інстаграмі можна побачити фото з нашим акваріумом, кожного дня школярі, студенти, працівники університету і просто мешканці міста разом з маленькими дітьми приходять аби подивитися на цю красу.

Реалізація проекту відбувалася силами викладачів і особистою роботою студентів під керівництвом Кірчу Руслана. Акваріум унікальний не лише завдяки розмірам і населенню, а ще й використанням сучасної системи очищення води - рециркуляції. Рециркуляція складається з декількох етапів: третина води знаходиться у нижній частині акваріуму, де проходить очищення, перший етап-фільтр грубого очищення, другий - біологічне очищення, за допомогою рослин, які нейтралізують продукти обміну риб, третій етап - це біологічна фільтрація, де небезпечний аміак розкладається до безпечних речовин й останній етап - це стерилізація через УФ-лампи, після чого вода повертається до акваріума. Крім системи рециркуляції, для додавання чистої води використовується промисловий осмос Ecosoft Robust 3000", - повідомив Юрій Крилов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину