Pik
Сьогодні, 17 Січня 2021
Відеорепортаж
23.09.2020
2007
0

У Херсоні влада руками поліції вчиняє репресії проти патріотів (фото-відео)

22 вересня біля Корабельного райвідділку поліції міста Херсона було гаряче. Тут поліцейські райвідділку оголошували підозри українським патріотам з нацкорпуса, які начебто перешкоджали 11 вересня вести передвиборчу агітацію представникам антиукраїнської партії Шарія.

Як стало відомо кореспонденту ПІКа, 11 вересня шаріївці на вулицях мікрорайону "Корабел" роздавали свою газету. В агітаційних бесідах з херсонцями з їх вуст лунала антиукраїнська риторика. Це змусило небайдужих херсонців зателефонувати до Нацкорпусу та повідомити про це.

Активісти Нацкорпуса провели співбесіду з шаріївцями та дочекались поліції, але згодом стало відомо, що саме проти них відкрили справу.

Зі слів адвокатів активістів, хлопцям інкримінують хуліганство та заважання в агітації (а чи могли на той час вже офіційно агітувати?). Всі звинувачення базуються на заявах "потерпілих". Є відео яке знімали самі потерпілі та яке доводить абсурдність звинувачення, але слідчі відео не беруть до уваги, хоча відео конфіскували. Також не береться до уваги свідчення свідків яким довелось самостійно писати заяви.
Джерело ПІК у Корабельному райвідділку повідомило, що згори слідчим поставили задачу "пресувати" активістів за будь-яку ціну. Для цього була створена велика група слідчих з 7 осіб та аж з трьох прокурорів.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину