Pik
Сьогодні, 06 Березня 2021
Відеорепортаж
16.08.2019
2122
0

У Херсоні відбувся яскравий фінал сезону школи плавання

На сцену – за сертифікатом про набуті навики з поводження на воді! Такі отримали найактивніші вихованці школи плавання. У Херсоні фінішував черговий сезон відомого соціального проекту. Школі плавання Андрія Путілова вже 11 років. Це унікальний проект, аналогів якому в Україні немає. Дітей абсолютно безкоштовно навчають плавати. З малечею займаються тільки професійні тренери.


- Сьогодні наше завдання відірвати дітей від вулиць, зробити так, щоб наші діти, херсонські діти, були спортивні, сильні і активні. Від того, що ми заложим у дітях, от саме основу, залежить майбутнє Херсона, України, наше з вами майбутнє, - розповів засновник школи плавання, підприємець, громадський діяч, депутат Херсонської обласної ради Андрій Путілов.

Зі старту ініціативи через школу плавання пройшли понад 6 тисяч дітей. Перші вихованці школи плавання вже стали дорослими. Щороку бажаючих навчитися плавати саме тут, у гідропарку, з тренерами соціального проекту, стає все більше.

-У 2017 році я привела сюди спочатку свого правнука Мишка. Та ви що, він і в ванні боявся купатися, а тепер завдяки школі плавання навчився води не боятися. І я навчилася плавати цьогоріч, тут! Хочете покажу?, - розповіла нам херсонка Ольга Логінова.

Практично з самого початку зі школою плавання співпрацює дитячий оздоровчий центр «Юнга». Його вихованці відвідували заняття тричі на тиждень і всі навчилися плавати.

-Величезний плюс, що працює школа плавання і діти отримують море позитиву, море задоволення, дійсно багато хто з них навчились плавати. Ну і для нас це величезний плюс, тому що це різноманіття дітям, - розповів старший вихователь дитячого оздоровчого центру Херсонської міської ради «Юнга» Олексій Малявко.

Урочисте закриття сезону школи плавання завжди сповнене сюрпризів. Сьогодні от вітають іменинників тижня. І яке ж свято без друзів? Фінал школи плавання відвідав депутат Херсонської обласної ради, лідер громадської платформи «Добро переможе» Юрій Рожков.

-Мені дуже приємно бути сьогодні тут, на цьому заході. Тому що я в минулому плавець, займався професійно плаванням 10 років. І те, що Андрій Путілов запустив такий механізм, у нас, на березі Дніпра, де ми повинні розвивати водні види спорту, це дуже важливо, - зазначив Юрій Рожков.

Цьогоріч соціальний проект відвідали 680 дітей.

Закриваючи сезон школи плавання, ініціатор проекту говорить вже про сезон наступний. Цей соціальний проект не має термінів давності, він постійний. Ну а на останок всі дітлахи зі школи плавання отримали подарунки від Андрія Путілова та Юрія Рожкова.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину