Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
26.02.2018
1000
0

У Херсоні побували брати Капранови (відео)

Подвійний талант, подвійна харизма. Відомі українські письменники, видавці і громадські діячі брати Капранови побували на Херсонщині.

Про це йдеться у відеосюжеті "ВТВ+", передає ПІК.

Візит літераторів видався насиченим і за два дні вони встигли провести низку зустрічей в обласному центрі та Білозерці. Першими братів Капранових побачили студенти Херсонського державного аграрного університету. Молодь не втримувалася від можливості зробити селфі з відомими письменниками. Востаннє брати Капранови були на Херсонщині у 2014-му році. Письменники не приховують, тоді, одразу після анексії Криму, регіон вразив їх своїм патріотизмом, чим остаточно поклав край спробам розквіту сепаратизму у вигляді так званої «руської весни».

У гості на Херсонщину братів Капранових запросив Андрій Путілов. Зустрічі письменників з читачами він невипадково організував у Міжнародний день рідної мови. Адже переконаний, літератори, які пишуть винятково українською, найкращий приклад любові до рідної мови і країни для кожного. Херсонському читачу брати Капранови презентували одну із останніх своїх книжок – «Майдан. Таємні файлі», написану у жанрі журналістсько-літературного розслідування. Робота зібрала свідчення учасників Революції Гідності. Зустрічі з відомими письменниками - це ще не все.

Андрій Путілов придбав книжки братів Капранових, які у достатній кількості передав до шкіл та бібліотек Херсонщини. Самі гості подякували за запрошення і обіцяють приїхати на Херсонщину ще.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину