Pik
Сьогодні, 25 Травня 2018
26.02.2018
546
0

У Херсоні побували брати Капранови (відео)

Подвійний талант, подвійна харизма. Відомі українські письменники, видавці і громадські діячі брати Капранови побували на Херсонщині.

Про це йдеться у відеосюжеті "ВТВ+", передає ПІК.

Візит літераторів видався насиченим і за два дні вони встигли провести низку зустрічей в обласному центрі та Білозерці. Першими братів Капранових побачили студенти Херсонського державного аграрного університету. Молодь не втримувалася від можливості зробити селфі з відомими письменниками. Востаннє брати Капранови були на Херсонщині у 2014-му році. Письменники не приховують, тоді, одразу після анексії Криму, регіон вразив їх своїм патріотизмом, чим остаточно поклав край спробам розквіту сепаратизму у вигляді так званої «руської весни».

У гості на Херсонщину братів Капранових запросив Андрій Путілов. Зустрічі письменників з читачами він невипадково організував у Міжнародний день рідної мови. Адже переконаний, літератори, які пишуть винятково українською, найкращий приклад любові до рідної мови і країни для кожного. Херсонському читачу брати Капранови презентували одну із останніх своїх книжок – «Майдан. Таємні файлі», написану у жанрі журналістсько-літературного розслідування. Робота зібрала свідчення учасників Революції Гідності. Зустрічі з відомими письменниками - це ще не все.

Андрій Путілов придбав книжки братів Капранових, які у достатній кількості передав до шкіл та бібліотек Херсонщини. Самі гості подякували за запрошення і обіцяють приїхати на Херсонщину ще.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
446
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
513
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину