Pik
Сьогодні, 29 Октября 2020
22.01.2018
3339
0

У Херсоні донька загиблого героя пише патріотичні вірші

11-річна Даша пише вірші про загиблого в АТО батька та Україну. Херсонець Федір Угрін за рідну землю віддав найдорожче – своє життя.

Але герої не вмирають. І тепер його справу продовжує маленька донечка, - розповідається в сюжеті 24 каналу Федір Угрін до свого 40-річчя не дожив всього місяць. Він загинув за Україну, одразу після Дня Незалежності.У зоні АТО Федір був кулеметником, хоча раніше зброї в руках не тримав ніколи.

Науковець-геодезист готувався до захисту кандидатської, але плани зламала війна.

До війська викладача Херсонського аграрного університету забрали під час однієї із перших хвиль мобілізації. Рідні кажуть, не піти на схід Федір просто не міг, бо був патріотом. "Він був веселим, добрим, чесним та правильним", - саме таким запам'ятала свого батька-героя 11-річна Даша.

Молодший братик Єгор тата не знає, а от дівчинка була із батьком дуже близькою, йому і присвячує свої вірші. Поезія херсонської школярки про загиблого тата і Україну допомагає вистояти бійцям у зоні АТО.

Римовані рядки, надруковані на звичайному принтері, захисникам передають волонтери. Сама Дар’я зараз працює над великою поетичною збіркою і вірить – бажаючі її видати обов’язково знайдуться.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину