Pik
Сьогодні, 04 Квітня 2020
14.07.2018
1725
0

Спортивний відпочинок на морському узбережжі Херсонщини (відео)

Пляж заповнений до відмови – це Лазурне, оздоровчий центр «Прибрежний». Тут відпочивають понад 600 дітей з різних куточків України. Вікторія Мележик, яка відпочиває у «Прибрежному» каже, що це найкраще місце, де вона відпочивала. Микола Цуркан називає оздоровчий центр класним. За що ж так люблять діти цей оздоровчий заклад – у сюжеті телеканалу ВТВ+, передає ПІК.

Все просто – крім відпочинку на морському узбережжі з різноманітною культурною програмою, що вважається стандартом, «Прибрежний» пропонує власну фішку – спортивне оздоровлення.

Читайте також: Спортивний хаб на Лазурному березі Херсонщини

Уже кілька років поспіль заклад впевнено укріплює свою інфраструктуру і вона почала цікавити професійних спортсменів і тренерів. Адже тут можна не лише відпочивати біля моря, а й продовжити тренуватися – є необхідна інфраструктура.

Ось група юних дзюдоїстів з Миколаєва. Спортсмени перемагали на обласних змаганнях і вже виступали за кордоном. Відпочити вирішили з користю – там, де можна потренуватися.

Тренер Микола Пустохін розповідає, що порадили «Прибрежний» знайомі з Херсона. Перевага – спортивна база та море. «Сподобалось, достойна база», - каже він. А це вже київські каратисти. Якщо у минулому році в «Прибрежному» майданчик для східних єдиноборств мав одне, пробне, татамі, то сьогодні їх уже чотири. Поряд розташований багатофункціональний спортивний майданчик для гри з м’ячем, який також побудували у минулому році. Тренер Дмитро Ярмусь каже, що тут можна грати волейбол, міні-футбол, баскетбол, а якщо опустити сітку – у великий теніс. «Майданчик зроблений за останніми технічними умовами, - каже він.

І, звісно, те, чим уже може гордитися вся Херсонщина – не так давно тут відкрили першу чергу об’єкту спортивної інфраструктури олімпійського рівня. На відкритті, нагадуємо, був віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, який дав високу оцінку тому, що зробив інвестор – Механічний завод. Ініціатива створення об’єкту належить Андрію Путілову.

«Мені, як українцю, неприємно, що наші спортсмени змушені сьогодні тренуватися за кордоном. Тому патріотично налаштований бізнес має створити умови для того, щоб наші спортсмени тренувалися на території України», - каже Путілов.

Зараз на цьому сучасному стадіоні вже працює професійний тренер із Дніпра. Сергій Грановський знає, як навчити грати у футбол наймолодших. Цих юних спортсменів навчають азам футболу.

«Дякуємо за таку досконалу спортивну базу, яка дає можливість підготовки хороших футболістів», - каже тренер.

Тренування у різних секціях у «Прибрежному» відбувається постійно, як і змагання. Ігор Панфьоров, директор ТОВ «Прибрежний» розповідає, що внутрішні змагання між загонами на цих майданчиках відбуваються постійно. Також кожна дитина може спокійно зайти на будь-який майданчик і позайматися спортом. Спортсмени професійні будуть лише заохочувати дітей до занять спортом, каже директор оздоровчого закладу.

Уже на осінь тут очікують спортсменів, які готуватимуться до Олімпійських ігор, адже незабаром у «Прибрежному» здадуть другу чергу Спортивного ядра – з біговими доріжками і локаціями під стрибки.

Читайте також: У Лазурному відкрили сучасний стадіон (фото)

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину