Pik
Сьогодні, 17 Грудня 2018
22.06.2018
821
0

Школа плавання Андрія Путілова – стабільний соціальний проект у Херсоні

Добре прогріта вода і емоції щастя від канікул, які триватимуть ще так довго. У Херсоні стартувала дитяча Школа плавання. Яке вже повідомляв ПІК, 21 червня у Херсоні гучно стартувала дитяча школа плавання Андрія Путілова.

Проект став своєрідним брендом обласного центру і відкривається вже вдесяте на період літа. Майстер-класи з плавання традиційно проходять у Гідропарку. У 2009-му році школу плавання заснував відомий підприємець і громадський діяч Андрій Путілов. Коли започатковувався соціальний проект, знаходилися скептики, які в нього не вірили, мовляв, це одноразова акція. Проте статистика вражає: з часу відкриття через Школу плавання пройшло понад 5 тисяч дітей.

Традиційно на урочистий старт сезонного проекту прибув Андрій Путілов. Він побажав учасникам школи плавання гарних результатів і яскравих емоцій.

-Безпека дітей, зокрема й, на воді, для нас має бути понад усе. На жаль, у Херсоні немає басейну, де діти могли б вчитися плавати. Тому й з’явився соціальний проект «Школа плавання». Пам’ятаю, як тоді, десять років тому, ми з командою продумували все до дрібниць, як зробити так, щоб ініціатива, яка не лише для нашого міста, а й для всієї України, стала ноу-хау, працювала безперебійно і мала ефект. І сьогодні я бачу результат – тисячі дітей навчилися плавати. Впевнений, серед малечі, з якою займаються інструктори в Гідропарку, є хлопчаки і дівчатка, які стануть професійними плавцями і прославлять наш прекрасний Херсон далеко за його межами, - зазначив Андрій Путілов.

Напередодні цьогорічного сезону школи плавання на заняття вже записалися близько 200-т дітлахів.

Ірина Смирнова привела сюди сина Даніеля. Минулого року хлопчик потрапив вже на кінець проекту, тому ніяк дочекається, коли розпочнуться майстер-класи десятої школи плавання.

Плавати малечу вчать професійні інструктори. Андрій Лавров у школі плавання працює вже четвертий сезон. У минулому він спортсмен, майстер спорту з веслування на байдарках і каное. З водою на «ти» з 9-ти років.

За словами інструктора, навчитися плавати більшості дітей заважає фобія перед водою. Працює школа плавання щодня, крім неділі, з 10-ї до 13-ї години. Дитячі майстер-класи на воді абсолютно безкоштовні, що дуже важливо для звичайних херсонських родин, яким не по кишені дорогі заняття на воді, їх пропонують фітнес-клуби. Особливих обмежень для учасників школи плавання нема, якщо тобі від 6 до 12-ти років і ти не вмієш плавати, тоді тобі – сюди, у Гідропарк. Єдина вимога є до батьків – на час занять вони, або бабусі-дідусі мають перебувати поряд з дітьми, адже на період канікул саме вони відповідають за малечу.

Стартувала школа плавання з конкурсами і танцями і не тому що ювілейна, просто така традиція, цей проект щосезону відкривається у святковій атмосфері, так само, як і закривається. Але про це поговоримо пізніше. Попереду в учасників школи плавання – купа завдань, здобутків, незабутніх вражень.

Читайте також: 

Стартує 10-та ювілейна Школа плавання Андрія Путілова

Безкоштовна дитяча Школа плавання працює з 18 червня 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину