Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
Відеорепортаж
15.08.2017
1503
0

Школа дитячого плавання у Гідропарку

Школа дитячого плавання у Гідропарку працює з початку літа. Юні учні шість днів на тиждень поєднують приємне та корисне – і навчаються, і веселяться.

Сьогодні у дітей свято. Вони чекають у гості міфічного морського володаря Нептуна. Поки цар морів у дорозі, дітей розважає клоун. Малі танцюють, стрибають. Веселяться як можуть.

Нептун, як і годиться, морському володарю, прибуває на човні. На березі його урочисто вітають діти та дорослі. Приймання не обходиться без курйозу – трон для міфічного царя принесли не за статусом.

Морський владика мовчазний, про свої бажання оповіщає тризубом. Але у дитячій компанії добрішає і починає бавитися з малими. Під час гри він ледь не загубив корону.

Наприкінці свята Нептун роздає малим цукерки. Діти, які тільки-но отримали подарунки розказують, чи сподобалися їм розваги. 

Кирило та Віра - брат та сестра. Від початку літа вони майже щодня ходять до школи плавання. Кажуть, тепер на воді не розгубляться.

На заняття дітей водить бабуся Валентина. Вона підтверджує: онуки роблять успіхи і хоч годинами хлюпаються у воді, не хворіють.

Дитяча школа плавання працює по чотири години на день. За цей час пройти уроки встигають 4-5 груп. Процесом керують професійні інструктори.

Літню школу дитячого плавання дев’ятий рік поспіль організовує депутат обласної ради Андрій Путілов. 

Школа плавання працюватиме  до кінця літа.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину