Сьогодні, 22 Вересня 2017
Відеорепортаж
20.10.2016
266
0

Річниця Херсонського аеропорту

Ці кадри зняті у жовтні 2014-го. Херсонський аеропорт після реконструкції приймає міжнародний вперше за 13 років приймає міжнародний авіарейс. Одна з найбільших авіакомпаній світу відкрила маршрут «Стамбул - Херсон». Перших пасажирів зустрічали керівники міста та області. Радості не приховували.
Минуло 2 роки. Зі Стамбула до Херсона та у зворотному напрямку тепер літають щодня. Хтось у справах, хтось провідати рідних, а дехто повертається з відпочинку. Вероніка з Абу-Дабі до Херсона летіла транзитом через Стамбул. Раніше додому діставалася через Одесу. Після того, як запрацював херсонський аеропорт, визнає: подорожувати стало легше.
Розширення пасажиропотоку та відкриття додаткових рейсів - результат реконструкції та модернізації летовища. Директор аеропорту розповідає: за 3 останніх роки на летовищі зробили багато.
Андрій Путілов - один з ініціаторів відновлення аеропорту. За час роботи на посаді очільника Херсонщини та голови облради, він приділяв першочергову увагу реконструкції летовища.
У планах - відкриття нових рейсів. Наразі керівники аеропорту ведуть перемовини щодо відкриття авіарейсу «Київ - Херсон». Новий авіарейс, можливо, запрацює навесні наступного року.

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину