Pik
Сьогодні, 02 Грудня 2020
Відеорепортаж
14.04.2019
5668
0

«Прибрежний» приймає всеукраїнські збори легкоатлетів

У центрі олімпійських видів спорту «Прибрежний» у Лазурному тривають збори українських легкоатлетів. На вісімнадцятиденні тренування сюди з’їхалися півсотні кращих спортсменів і тренерів з різних регіонів. Йдеться про тих, хто представляє спорт високих досягнень або збирається в ньому закріпитися – тренуються команди Міністерстава молоді та спорту України та Західного і Східного ЦОПів (Центр олімпійської підготовки), передає ПІК.

Тренування легкоатлетів проходять на новій спорт-арені, аналогів якій на Півдні України немає. Нагадаймо, все почалося з чотиристороннього меморандуму, рік тому підписаного в Херсоні. Ініціатором проекту виступив відомий бізнесмен, громадський діяч Андрій Путілов, а інвестором - Механічний завод. Андрій Путілов, який опікується розвитком Центру олімпійських видів спорту, приїхав привітати учасників тренувальних зборів, серед яких частина готуються до Олімпійських ігор, що вже не за горами.

путилов

-Я і сам докладу всіх зусиль, щоб поїхати на Токіо-2020. Хочеться повболівати за вас, потрапити в ту атмосферу. Вірю – українці покажуть гарний результат і привезуть додому багато медалей, - звернувся до спортсменів Андрій Путілов.

На спорт-арені у «Прибрежному» зустрічаємо члена Національної збірної, багаторазового чемпіона України, бронзового призера чемпіонату світу, срібного призера чемпіонату Європи, херсонця Андрія Проценка. Легкоатлет спеціалізується на стрибках у висоту. Його найкращий результат – два метри сорок сантиметрів. У всьому світі відомі не більше десяти спортсменів, здатних стрибати до такої відмітки. Андрій не приховує – вже готується до Олімпійських ігор – Токіо-2020.

  • Приїхав сюди потренуватися, серйозно попрацювати, бо, на жаль, вдома, у Херсоні, таких умов нема. А тут – хороші бігові доріжки, якісне покриття зі штучної трави, тренуватися дуже комфортно, саме те, що потрібно для підготовчого періоду, – розповів Андрій Проценко.

прижок

Супер-сучасна спорт-арена, теплий морський клімат. Тренери відзначають – «Прибрежний» стимулює їхніх вихованців до високих результатів. Адже з якісними тренувальними базами проблема навіть у столиці. З Києва разом зі своїми вихованцями на Херсонщину, до Лазурного, прибула Ольга Голуб.

-У нас у Києві тренуватися практично ніде. Взимку тренуємося на Березняках, а зараз маємо лише один стадіон – «Піонер». Тому сюди приїхали з великим задоволенням, - розповіла Ольга Голуб.

file_1

…Просто спостерігати за тим, як хтось затято тренується, важко, відтак керівник центру олімпійських видів спорту показує, з чого розпочинає свій день. Андрій Путілов віджимається від землі – впевнено, 40 разів. А потім продовжує своє знайомство зі спортсменами, яким має що сказати. Менше, ніж за рік спорт-арена «Прибрежного» стала запитаною локацією. Влітку тут провели відкритий чемпіонат Криму з легкої атлетики.

песок

«Ніхто не вірив, що озвучені плани втіляться, причому так швидко. Але 3 листопада минулого року ми це зробили – провели відкритий чемпіонат Криму з легкої атлетики. Сьогодні ці змагання вже включені у календарний план Федерації легкої атлетики України, чемпіонат проходитиме у «Прибрежному» щороку. І для нас це дуже знаково, оскільки місце проведення чемпіонату розташоване за 50 км від анексованої території. Крим – це Україна», – підкреслив керівник Центру олімпійських видів спорту «Прибрежний» Андрій Путілов.

бег

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину