Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
15.10.2019
2932
0

«Прибрежний» на Херсонщині прийняв чемпіонат Криму з легкої атлетики

Вже вдруге у центрі олімпійських видів «Прибрежний» у Лазурному відбувся чемпіонат Криму з легкоатлетичного багатоборства.

15-річний легкоатлет з Одещини Віктор Яненко недавно виборов бронзу на чемпіонаті України в Кіровограді і мріє взяти європейські висоти. Майстерність спортсмен відточує на Херсонщині. Центр олімпійських видів спорту «Прибрежний» у Лазурному. Відкритий чемпіонат Автономної Республіки Крим та м. Севастополь з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків та дівчат. Змагання відбуваються вже вдруге і внесені до календарних планів Міністерства молоді та спорту. На Херсонщину прибули понад 200 спортсменів з п’яти регіонів України.

-Ви, спортсмени, майбутнє Херсонщини і України, йтимете лише вперед. І я впевнений, що серед вас стоять майбутній Проценко і майбутні чемпіони світу, олімпійські чемпіони. Все в ваших силах, пишаюся вами, - звернувся до учасників змагань засновник і керівник центру олімпійських видів спорту «Прибрежний», відомий підприємець Андрій Путілов.

Спорт-арені, де відбуваються змагання, нема ще й півтора роки. Андрій Путілов не приховує – орієнтир був саме на південь. Базу зі спорт-ареною європейського рівня довелося створювати тут, на Херсонщині, бо тренувальна інфраструктура для легкоатлетів залишилася в окупованому Криму. «Прибрежний» розташований на Чорноморському узбережжі, за 50 км від півострова, в ідеальних природно-кліматичних умовах.

-Хочу подякувати Андрію Станіславовичу Путілову. В момент, коли Україна залишилася абсолютно без спортивних об’єктів на березі моря, на півдні, почувши ту проблематику, яка зараз виникла в легкій атлетиці, він сказав – я зроблю так, щоб тут могли займатись легкоатлети. І вже через рік після цієї розмови в нас з’явився сучасний стадіон, - розповів президент Федерації легкої атлетики АР Крим Андрій Ревуцький.

Вже за перші місяці спорт-арена себе зарекомендувала як кращий тренувальний майданчик і місце для змагань. Це визнає і тренер знаменитого Андрія Проценка. Зараз легкоатлет готується до Токіо-2020. Його ж наставник встигає виділити час й іншим вихованцям.

-Я привіз на чемпіонат чотирьох стрибунів. Погода гарна, спорт-арена з її покриттям прекрасні. Сподіваємося на добрий результат, - розповів заслужений тренер України Геннадій Зуєв.

Змагаються на чемпіонаті Криму у стрибках у висоту та довжину. А ще - в бігу на дві дистанції – 100 і 400 метрів. Змагання дводенні, проводить їх Федерація легкої атлетики України, де теж оцінили рівень спортивної інфраструктури «Прибрежного».

-Ну я б сказав, що це ідеальна модель, яка існує в більшості країн світу, де є поєднання зусиль держави і бізнесу. Відповідно те, що у нас це застосовується, це і є от реально європейська інтеграція, про яку багато говорять, але не так багато робиться, - зазначив президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.

Спорт-арена в Лазурному здатна приймати легкоатлетів більшу частину року - завдяки розширенню інфраструктури «Прибрежного». Наступного року центр олімпійських видів спорту в Лазурному може стати міжнародним.

-Ми сьогодні ведемо перемовини з федераціями легкої атлетики Білорусі, країн Балтики, Східної Європи. Там також хочуть їхати сюди, в олімпійський центр «Прибрежний», і проводити тут підготовчі збори, - розповів Андрій Путілов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину