Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
Відеорепортаж
21.12.2017
989
0

Новорічні свята для учнів Білозерщини

Диво і подарунки, їх люблять всі діти, особливо - на Миколая, передає телеканал ВТВ+.

Святий Миколай з компанією казкових героїв зазирнули в гості до школи у селі Широка Балка. Новорічні свята для учнів молодших класів на Білозерщині ініціював депутат Херсонської обласної ради Андрій Путілов. А доки малеча захоплено спілкується з улюбленими персонажами, гостю влаштовують екскурсію навчальним закладом. Це кабінет інформатики, він єдиний у школі, бо не вистачає комп’ютерів. 

Також педагоги кажуть – інколи школярі на уроках у верхньому одязі, бо в класах не жарко. Система опалення дуже стара. Сам Андрій Путілов не приховує – побував у всіх школах Білозерщини, крім тієї, що у Широкій Балці. Місцева влада не приймала пропозицій щодо співпраці. Ситуація змінилася лише з об’єднанням територіальної громади та обранням її головою Володимира Желуденка, з яким вже був досвід ефективної роботи по Станіславу. 

Коротка екскурсія дає чітку картину на прикладі одного закладу. І хоча в результаті об’єднання вже наступного року бюджет Станіславської громади з кількох мільйонів гривень зросте до 45-ти, враховуючи державні субвенції, новій владі доведеться думати, де шукати додаткові кошти. Адже більшість грошей піде на зарплату бюджетникам, а на ремонт тієї ж школи не вистачить. 

А це вже інша школа, розташована у Станіславі. Село давно є прогресивним. Тут вже кілька років на повну використовують енергозберігаючі технології, як у Європі. У величезній будівлі школи поступово замінюють вікна: старі дерев’яні – на пластикові. Але проблем у закладі вистачає. Приміром, повної модернізації давно вимагає шкільний харчоблок. Кардинальні зміни мають в першу чергу торкнутися бачення влади на ту чи іншу проблему, яке має бути стратегічним - вважає Андрій Путілов. До Нового року депутат збирається відвідати низку закладів соціальної сфери на Білозерщині, і не лише з метою привітання.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину