Pik
Сьогодні, 22 Июля 2018
Відеорепортаж
27.12.2017
650
0

Новорічна зустріч друзів у херсонському «Аміго»

Школа плавання – соціальний проект Андрія Путілова, який успішно працює в Херсоні вже 9 років. За цей час, завдяки ініціативі депутата у Херсонському гідропарку навчилася плавати тисячі маленьких городян та гостей міста.

Про це йдеться у сюжеті "ВТВ+", передає ПІК.

Цього літа школа плавання досягла рекорду, її відвідали понад 600 дітей, від 6 до 12 років. Серед них – восьмирічний син Наталі Мисак. Сам восьмирічний Володимир зізнався, що школа плавання дала йому більше, ніж навики триматися на воді. Хлопчик знайшов під час занять друзів. Підсумки цьогорічного сезону школи плавання підвели у вересні у «Джамп-парку» на ТРЦ «Фабрика».

Кращі вихованці отримали сертифікати, які засвідчують про закінчення курсів з плавання. І мами, і бабусі кажуть – важливо те, що школа плавання була й залишається безкоштовною. Те ж, що дітей запросили ще й на новорічне свято, для батьків стало приємною несподіванкою. Хоча педагог школи №8 Оксана Гладка розповідає – у їхньому навчальному закладі Андрій Путілов частий гість, він забезпечив учнів безкоштовними путівками до літнього табору і вже раніше передавав новорічні подарунки для дітей.

Святкова ж дискотека в «Аміго» відбулася перед самими канікулами. І це вже задало тон на відпочинок школярам.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину