Pik
Сьогодні, 29 Вересня 2020
Гаряча новина
06.10.2017
822
0

Новий маршрутний тариф у Херсоні прийняли з кулаками (відео)

Сьогодні в Херсоні прийнято рішення про підвищення маршрутного тарифу до 5 гривень.Про це повідомляє ПІК.

Виконком зібрався попри вчорашню інформацію, про те, що потрібної кількості голосів не набирається, тому засідання не буде. Через напівтаємний режим заходу на ньому змогли бути присутніх дуже мало журналістів, зате у залі виявилося багато представників перевізних підприємств.

За словами активістів, які в останній момент дізналися про наміри виконкому зібратися і прийшли до мерії, новий тариф приймався у повному хаосі.

-Великого зросту хлопці оточили стіл, за яким сиділи члени виконкому. Тому жінки були змушені стати поряд і тримати плакати над головами водіїв. Ці люди почали видирати плакати з рук активісток. Я вважаю, що такі не можуть обслуговувати населення і працювати в будь-якому сервісі, -зазначила активістка Вікторія Карпова.

Згодом у залі виникла штовханина і дійшло до бійки. Від водіїв дісталося активістці Світлані Богдан.

-Пані Світлану, літню жінку, в якої хворе серце, кинулися бити двоє маршрутників, це було при мені. Вони її били ззаду, потім по голові один вдарив. Я кинулася вступатися, підключилися інші водії, один мене за руку шарпав і лаявся. Я йому жорстко відповіла, він мені потім погрожував відірвати голову, - розповіла активістка Римма Бараненко.

Стосовно інциденту з побиттям жінки, на який вказують представники громадськості, розбиратиметься поліція. Правоохоронців до будівлі міськвиконкому викликали активісти. Сам же маршрутний тариф прийняли протягом 20-ти хвилин. На засіданні виступив всього один член виконкому, який озвучив зауваження щодо незадовільної роботи маршрутного транспорту в Херсоні. Після чого головуючий, міський голова Володимир Миколаєнко, поставив дане питання на голосування. У залі були присутні 15 членів виконкому, з них 14 виявилися «за» підвищення вартості проїзду, жоден не був проти і лише один утримався.

Читайте також: Виконком підвищив вартість проїзду у херсонських маршрутках

Сам мер з даного питання вирішив не брати слова. Новий тариф виконком прийняв з визначенням «тимчасово», себто діятиме він 1 квітня. Як зазначено, в рішенні, до цього часу перевізники мають виконати низку вимог.

-Йдеться про перевезення дітей шкільного віку за 3 гривні, встановлення у всіх маршрутках GPS-навігаторів, розміщення в салонах інформації з телефоном «гарячої лінії», на яку можна скаржитися про незадовільну роботу перевізників, та з графіками прибуття автобусів на зупинки. Також до 1 квітня керівництво перевізних підприємств має розробити проект електронного розрахунку за проїзд у маршрутках, - розповіла начальник управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв’язку Херсонської міської ради Марина Віркун.

Контролюватиме хід виконання вимог маршрутними підприємствами безпосередньо міське управління транспорту.

Автор: Марина Савченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину