Pik
Сьогодні, 17 Січня 2021
13.08.2019
1595
0

На супер-арені в Лазурному тренуються столичні спортсмени

Центр олімпійських видів спорту «Прибрежний» перетворився на одну з найпопулярніших тренувальних баз в Україні. Про те, наскільки насичений графік тренувань на спортивній арені, розповідається у сюжеті ТРК ВТВ плюс.

 

Десятирічний Михайло з київщини з п’яти років займається футболом, а в свої кумири бере тільки знаменитостей, приміром схожим хоче бути на гравця іспанської «Ріал Мадрид» Серхіо Рамос. Із спортом, зокрема, футболом, хлопчик прагне пов’язати все своє життя. Михайло і ще близько ста дітей є футболістами клубу з передмістя Києва під назвою «Межигір’я». Зараз спортсмени тренуються на супер сучасній арені, у центрі олімпійських видів спорту «Прибрежний». І спортсмени, і тренери відзначають відмінні умови стадіону в Лазурному.

-Як для професійної команди саме поле дуже хороше. Наймолодших, це 2008 рік я треную о 7.30 ранку, 2006 рік у мене тренуються у 4 годині, ну а старші – пізніше, десь о 7 вечора, - розповів тренер ФК «Межигір’я» Сергій Швець.

Сьогодні важко представити Херсонщину без спорт-арени у Лазурному. Якось вже й не віриться, що відкрили її трохи більше роки тому. Спортивне ядро у «Прибрежному» стало першим проектом у галузі державного і приватного партнерства.

-Це саме європейський зразок взаємодії бізнесу та влади. Знаєте, мені, як українцю, не приємно, коли наші спортсмени змушені займатися у Словаччині, Чехії, Туреччині. Тому ми сьогодні маємо своїм прикладом, де патріотично налаштований бізнес, створити умови для того, щоб наші спортсмени займалися на території України, - розповів підприємець, громадський діяч і керівник центру олімпійських видів спорту «Прибрежний» Андрій Путілов.

У «Прибрежному» постійно, як не змагання, то спортивні збори. Арена запитана і на це є причини – аналогів такому стадіону на півдні України не знайти. Тренуються на супер-арені і спортсмени з особливими потребами. На одній із локацій – волейбол. 17-х вихованців київських спеціалізованих закладів на три тижні до Лазурного привіз Роман Гері, сам він відомий спортсмен-паралімпієць.

-Тут знаходяться діти, які брали участь у змаганнях «Повір у себе», займали перші, другі призові місця. Зараз тут збірні тренування для майбутніх наших переможців, - розповів тренер.

Поряд тренується Софія Федоренко, чемпіонка України з плавання. Сильна духом дівчина готується до параолімпіади 2020.

-Після тривалого періоду тренувань потрібно трохи відновити своє здоров’я. Хоча й тренування не відміняються, займаюся на суші, а ще – плаваю в морі, - говорить Софія.

Про спортсменів з особливими потребами у «Прибрежному» подбали. Тут є пандуси і доріжки для візочків. Ну а вже незабаром у «Прибрежному» здадуть в експлуатацію два комфортабельні корпуси, де будуть жити відпочивальники і спортсмени.

-Можливо, хтось із цих дітей і не стане професійним спортсменом, футболістом, який гратиме за національну збірну. Але саме ту енергію, той фундамент боротьби, той спортивний характер вже сьогодні ми формуємо в наших українських дітях, - підсумував ініціатор центру олімпійських видів спорту «Прибрежний» Андрій Путілов.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину