Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
23.06.2019
3789
0

Юні художники розмалювали стіни «Ромашки» у парку Херсонська фортеця

Учні художньої школи розмалювали стіни колишнього танцювального майданчика «Ромашка» у Парку "Херсонська фортеця". Замість написів з адресами наркотичних сайтів з’явилися декоративні графіті, повідомляє Суспільне.Херсон.

Єлизавета Тільненко домальовує останні штрихи на своїй ділянці малюнку. Щоб намалювати на стіні графіті таких розмірів знадобилось близько 5 годин - розказала дівчина.

"Ми намалювали равлика тому що влітку їх дуже багато, вони скрізь. І ми вирішили його зробити таким яскравим, тому що – це кольори літа, тому що це дуже гарно і надихає. На папері менше місця і менше простору для фантазії", - говорить Єлизавета Тільненко учениця художньої школи.

Стіну розмальовували учні 7-11 класів у стилі декоративного розпису.

"Кожна дитина пропонувала свою ідею, ми обговорили це і вийшла така яскрава літня композиція, де всі діти змогли себе реалізувати. Для дітей це гарна практика, новий досвід, їм дуже сподобалось", - розповіла Ганна Файнштейн викладачка дизайн-ліцею.

"Я розмальовую корабель. У нас є річка Дніпро і ми захотіли це зобразити на нашому малюнку.   Річка зображена ніби рукою. Дуже великий формат. Потрібно багато фарби, ставити стільці", - говорить Єлизавета Чепурна учениця художньої школи.

"Нашим класом ми малювали ось цю частину. Це такий незвичайний равлик, який іде з центру малюнку. Малювали крейдою. А вже потім заливали великі ділянки фарбами. Потім малювали декор і різні візерунки", - розповіла Єлизавета Бурлак учениця художньої школи.

Місце для графіті підготували працівники молодіжного житлового комплексу м. Херсон.

Оксана Хлєбус, Ігор Педченко.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину