Pik
Сьогодні, 06 Березня 2021
Відеорепортаж
25.06.2019
4250
0

Як у Херсоні відкривали Школу плавання

У Херсонському гідропарку 22 червня відбулося святкове відкриття дитячої Школи плавання Андрія Путілова, йдеться у сюжеті ВТВ плюс.

фото

 

Це вже одинадцятий сезон соціального проекту, який стабільно діє у місті. За цей час через школу плавання пройшли понад 5 тисяч дітей.

file

 

-Вчитися плавати – це передусім життя наших маленьких херсонців. Тому прошу всіх: це безкоштовна Школа плавання, приходьте, приводьте сюди своїх дітей, ми кожного навчимо плавати. І коли діти навчаться плавати, вони стануть більш сильними, загартованими і підуть до школи, де отримуватимуть гарні оцінки, - звернувся до херсонців Андрій Путілов.

Цьогоріч Школа плавання б’є всі рекорди. Всього за тиждень сюди записалися понад сто дітлахів.

бегом2

 

-Я тільки «за», що є така можливість навчити дітей плавати. Тому що батьки, навіть якщо вони хочуть навчити, не можуть цього зробити. І якщо є професіонали, які цим займаються, ентузіасти такі, це просто чудово, - розповіла херсонка Лілія Декалюк, яка до Школи плавання привела свою доньку.

бегом

Заняття з малечею тричі на день, окрім неділі, проводять професійні інструктори.

file_1

 

Олег Коваленко у Школі плавання працює вже восьмий сезон.

-Дійсно, статистика дуже сумна, намагаємося її виправляти. Є норми безпеки на воді і це в першу чергу необхідно дитині пояснювати. Мені це приносить задоволення, здається, в мене непогано виходить, - зізнався інструктор Олег Коваленко.

У день відкриття Школи плавання уроків на воді немає, діти святкують. Їх вітає вже старий знайомий – клоун Тьома, в якого конкурсів вистачить на всіх.

тема2

тема3

ігри

У гідропарку можна зустріти і юних херсонців, яким школа плавання вже стала у нагоді.

-Я навчився саме в цій школі, спочатку думав, що нічого не вийде, але потім все удалося – здав на відмінно. Дякую школі плавання, - розповідає Олександр Кремлянський.

детьмі

На жаль, всі одинадцять років організатори соціального проекту зіштовхуються з однією і тією ж проблемою – умови для масового дитячого плавання у Херсоні не створені.

-Неодноразово городяни піднімали питання, що необхідно збудувати соціальний об’єкт – басейн, де б діти Херсона вчилися плавати. Адже це життєво важлива проблема – місто оточене водою. Гроші ж виділяються на фонтан, на якісь не дуже важливі проблеми нашого міста, а важливий проект - басейн залишається в стороні. Або візьмемо питання навчання дітей на воді: чому не можна половину гідропарку передати під соціальний проект – школу дитячого плавання, або підхопити цю соціальну ініціативу та розвинути? Навіть транспортне сполучення з Гідропарком погане, маршрутки переповнені, - каже засновник дитячої Школи плавання Андрій Путілов.

Стати учасником соціального проекту легко. Батьки або бабусі, дідусі приїздять у гідропарк і записують дітей в адміністратора школи плавання. Віковий ценз – від 6 до 12 років.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину