Pik
Сьогодні, 17 Січня 2021
Відеорепортаж
12.06.2019
3254
0

Як проходить дитяча олімпіада Херсонщини (відео)

Масовий парад учасників можна побачити лише на змаганнях найвищого рівня. До Лазурного з’їхалися юні спортсмени з усієї області. 14 команд, 300 учасників два тижні змагатимуться у легкій атлетиці, волейболі, баскетболі, футболі. Це дитяча олімпіада Херсонщини у центрі олімпійських видів спорту «Прибрежний». Сам проект унікальний, адже аналогів в Україні немає. Змагання, які збирають вихованців спортивних шкіл та секцій з різних куточків області, «Прибрежний» приймає вже 17-й рік. Цьогоріч олімпіада особлива, адже відбувається на суперсучасній спортарені. Стадіон є прикладом соціально відповідального бізнесу.

-Розумію, що сьогодні непроста ситуація в економіці, як не проста ситуація і в цілому, важко зберігати робочі місця, всі займаються оптимізацією. Але якщо у вас є можливість допомогти своєю соціальною активністю людям, які вас оточують, допомагайте їм. Вважаю, це правильно і люди, які вас оточують, це оцінять, - звернувся до бізнесменів керівник центру олімпійських видів спорту «Прибрежний» Андрій Путілов

Організатори відзначають – кращого місця для таких змагань годі й шукати. –--Ця доріжка одна з найкращих в Україні. Для дітей це дуже велике відкриття, що в нас є такий стадіон і на ньому займатися їм дуже приємно, тренуватись, готуватись і я вважаю, це дуже добре, що вони побачать, які умови можуть буть для спорту, - розповів головний спеціаліст управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської ОДА Микола Рибак.

У дитячій олімпіаді участь беруть лише найкращі спортсмени, на конкурсній основі. Серед них - юний легкоатлет із Каховки Богдан Матковський. Хлопець мріє бігати як світова спортивна легенда Усейн Болт. А ще - ділиться секретами стрибків. Після змагань з кожного виду спорту – церемонія нагородження. Так співпало, що одного з переможців за медаллю викликають просто під час інтерв’ю. Це 12-річний Олександр Коровайко з Великої Лепетихи.

Триватиме дитяча олімпіада Херсонщини до 16 червня.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину