Pik
Сьогодні, 29 Вересня 2020
03.12.2019
5202
0

Херсонський «КОРД» відпрацював навички пошуку і затримання злочинців у пустелі (відео)

В Олешківській пустелі бійці підрозділу «КОРД» відпрацювали навички пошуку і затримання небезпечних злочинців. Про це повідомили ПІК у відділі комунікації поліції Херсонської області.

В Олешківських пісках відбулися тренувальні навчання працівників найбільш потужного підрозділу особливого призначення КОРД Національної поліції, які виконують найскладніші завдання, звільняють заручників та надають силову підтримку іншим поліцейським підрозділам.

Бійці відпрацювали дії малих та середніх груп з пошуку та затримання озброєних зловмисників, а також протидії диверсіям.

Під час відпрацювання сценарію в пустелі, особлива увага зверталася на скоординовану роботу усіх бійців КОРДу, чітку комунікацію напарників у разі реальних можливих загроз з високим ступенем ризику. Адже від цього залежить успіх спецоперації, життя людей та бійців. В екстремальних умовах спецпризначенці удосконалили алгоритм дій під час різних нештатних ситуацій, покращили майстерність з пошуку на складній місцевості замаскованих диверсійних груп, надання екстреної домедичної допомоги пораненим. Також бійці практикували різні способи евакуації та відпрацювали прийоми застосування зброї і спеціальних засобів.

Усі завдання бійці виконали на високому рівні, пройшли перевірку фізичної і психологічної витривалості, успішно застосували на практиці теоретичні знання щодо організації і тактики проведення спецоперацій, проаналізували дії кожного учасника навчань, щоб у реальних ситуаціях діяти на високому професійному рівні та ефективно протидіяти всім злочинним викликам.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину