Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
Ексклюзив
07.08.2017
791
0

Фірма – перевізник "Корнет-Стиль" виграла справу про "5 гривень" (відео+фото)

Як повідомляє кореспондент ПІК, сьогодні, 7 серпня, Херсонським міським судом задоволені позовні вимоги приватної фірми - перевізника «Корнет-Стиль».

 

Нагадаємо, ця фірма подала позов на незаконні дії Херсонської міської ради щодо прийняття рішення про скасування рішення виконкому щодо встановлення тарифу на послуги перевезення у розмірі 5 гривень.

"Рішенням суду наш позов задоволено, визнано незаконним та скасовано рішення Херсонської міської ради", - повідомив ПІК юрист «Корнет - Стилю» Олександр Щедров.

 

Представник «Корнет - Стилю», звісно, позитивно сприйняв таке рішення суду, він вважає його справедливим. «Рішення міської ради, яким було скасовано рішення виконкому, було незаконним. Положення у цьому рішенні не відповідають дійсності. Рішення суду правильне, це я вам не як зацікавлена особа кажу, я кажу вам кажу, як людина, що розбирається в юриспруденції», - так прокоментував після засідання О.Щедров.
«Тепер у пріоритеті - суд в Одесі», - відзначив Щедров.

Фірма – перевізник

Відзначимо, що юрист міської ради досить мляво відстоював інтереси громади і  навіть суддя звернула на  увагу на те, що він прийшов на засідання непідготовленим. 

Фірма – перевізник

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину