Pik
Сьогодні, 03 Квітня 2020
Відеорепортаж
27.08.2018
2912
0

Фінал 10-го сезону Школи плавання Андрія Путілова

Два місяці тому у херсонському гідропарку стартувала школа плавання. За цей час було багато чого цікавого – майстер-класи, вручення сертифікатів щодо пройденого курсу з плавання, і яскравий День Нептуна…

Та улюблена пора малечі – літо летить невблаганно. І от сьогодні – фінал школи плавання. Це вже десятий сезон соціального проекту. У 2009-му році школу плавання, якій досі нема аналогів в Україні, заснував Андрій Путілов. За десять років через школу плавання у херсонському гідропарку пройшли понад 5 тисяч дітей. І тільки цього сезону плавати навчилися близько шести сотень хлопчиків і дівчат. Вже багато років поспіль школу відвідують вихованці дитячого оздоровчого центру «Юнга» Херсонської міськради. Бути з водою на «ти» малечу навчають професійні інструктори.

Олег Коваленко у школі плавання працює вже шостий сезон. Закриття чергового сезону відомого проекту – це завжди свято, як і відкриття. Цього разу до гідропарку завітав улюбленець херсонської малечі клоун Тьома. Десятий сезон школи плавання добігає кінця, але попереду – наступний, одинадцятий.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину