Pik
Сьогодні, 17 Февраля 2020
Відеорепортаж
20.04.2017
336
0

Депутатская деятельность Андрея Путилова (видео)

Білозерський район депутат Херсонської обласної ради Андрій Путілов вважає своїм округом, бо співпрацює з громадою з 2010 року. Тому і приділяє особливу увагу району, мешканці якого, в свою чергу покладаються на свого обранця у багатьох питаннях. Проблеми є у всіх галузях. Але у соціальній - більш за все.
Обласний депутат активно підтримує впровадження страхової медицини. Серед перших кроків - електронна картка, яка надає певні переваги пацієнтам: швидке заповнення амбулаторної карти та історії хвороб, зберігання архіву, спрощення доступу до інформаційних систем сфери охорони здоров'я. Для медиків впровадження електронних документів означає якісніший контроль за наданням медичної допомоги.
Пілотний проект запрацював на базі Дар'ївської лікарні, про закриття якої йшлося ще декілька років тому. Наразі заклад не тільки збережений. а й став першим у районі, де опрацьовуються технології найближчого майбутнього.
У тому ж Станіславі, за допомоги депутата облради, з'явився спортивний комплекс. Але цього замало.
Що робити, коли хочеться поганяти м'яча, восени, приміром, а нема де? У найближчих планах - створити у Білозерському районі декілька футбольних майданчиків зі штучним покриттям. Пріоритет, безумовно, Дар'ївці, де є гарна футбольна команда та професійні тренери.
У майбутніх планах депутата обласної ради для Білозерського району - подальший розвиток інфраструктурних проектів та залучення інвестицій, створення робочих місць, розвиток виробництва та збільшення надходжень до місцевих бюджетів. Бо будуть кошти - знімуться питання і для соціальної сфери: лікарень, шкіл, дитячих садків.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину