Pik
Сьогодні, 03 Червеня 2020
Відеорепортаж
08.02.2018
1327
0

Черги за біометричними паспортами можуть зменшитися у березні

Бажаючи отримати біометричний закордонний паспорт стоять у величезних чергах біля херсонського паспортного сервісу, що на вулиці Перекопській. Така картина - шість днів на тиждень. Чи спаде ажіотаж у найближчий час, дивіться у сюжеті телеканалу ВТВ плюс.

Як йдеться у сюжеті, у середньому працівники паспортного сервісу щодня обслуговують до ста двадцяти людей. Таку цифру назвав начальник херсонського відділу паспортного сервісу Сергій Гутник. За його словами, через постійний ажіотаж люди не можуть отримати паспорти у заявлені строки – за вісім або двадцять днів.

Читайте також: Співробітники ПІК особисто перевірили, як отримати закордонні паспорти у районних відділах ДМС в Херсоні

Більшість у черзі - жителі Криму. Люди приїздять з півострова хтось вночі, хтось рано-вранці і чекають своєї черги. Вони хочуть або замінити старий закордонний паспорт або ж отримують біометричний паспорт вперше. Втім говорять про це не вельми охоче. 
Цей чоловік не захотів називати власне ім’я. Сказав, що приїхав із Севастополя. Незадоволений тим, що довго доводиться стояти у черзі. Причину напливу кримчан він пояснив тим, що Херсон – найближче місто, де можна одержати біометричний паспорт.

Коли зникнуть черги, начальник Херсонського відділу паспортного сервісу прогнозувати не береться. Разом з тим, він сказав, що до кінця березня процес виготовлення нових паспортів пришвидшиться і людям не доведеться чекати на нові документи так довго, як тепер.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину