Сьогодні, 19 Жовтня 2017
12.10.2017
137
0

Більшість українців взагалі не знають, що таке НАТО

Більшість населення України взагалі не знає, що таке НАТО та вважає, що ЄС і НАТО – це одне і те саме.

Про це сьогодні під час прес-брифінгу розповів начальник відділу Науково-дослідного центру гуманітарних проблем ЗСУ полковник запасу Віктор Топальський, передає ПІК.

«Більшість населення взагалі необізнана, що таке НАТО. Наприклад, для когось НАТО і ЄС майже одне і те саме. Не тільки в Херсоні більшість людей не знає, що з себе представляє НАТО. Тому нам необхідно довести інформацію до державних службовців, щоб вони могли у практиці впровадити ті положення які на сьогодні є», - проінформував Віктор Топальський.

У зв’язку з цією проблемою сьогодні у Херсонській ОДА керівництво Центру інформації та документації НАТО в Україні та Громадська Ліги Україна-НАТО проводить семінар для військовослужбовців та державних службовців тренінг. Ціль заходу - донести інформацію щодо НАТО та відповісти на питання стосовно євроатлантичної інтеграції.

Так, директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова від імені представництва НАТО подякувала Херсонській ОДА за організацію сьогоднішнього заходу, а саме семінару.

-У липні цього року ми святкували 20 років особливого партнерства між Україною та НАТО. У зв’язку з цією річницею ми хочемо відвідати багато міст  України і розглянути можливості майбутньої євроінтеграції України, - розповіла  Барбора Маронкова. - Звичайно, реформи мають проходити швидко, особливо це стосується реформ в оборонному секторі та секторі безпеки. Також, у вашому розпорядженні є радники, які працюють від НАТО для того, щоб зробити цей процес якомога легшим. Також, щоб поширювати інформацію і піднімати рівень обізнаності населення щодо НАТО ми бажаємо працювати з представниками громадськості, журналістами і активістами.

В свою чергу заступник начальника управління морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування військ (сил) Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України Віталій Голота додав: військове й військово-технічне співробітництво як з самою організацією євроатлантичного полку, так і з країнами-учасниками – є важливою складовою  діяльності Збройних сил України.

«Я сьогодні спробую довести основні моменти такого співробітництва до ваших представників, які беруть участь у семінарі, а також внести свій вклад у розвиток подальшого співробітництва», - зазначив Віталій Голота.

На думку голови Громадської Ліги Україна-НАТО Сергія Джерджа держава має більше приділяти увагу інформуванню населення щодо НАТО.

«Коли ти проінформований – ти озброєний. Озброєний проти інформаційної війни, яка ведеться проти України. Тоді є краще розуміння системи європейської безпеки, роль  і місце України у  цій безпеці. Я думаю, що якщо держава і український народ взяв курс на інтеграцію в європейські структури, то це не лише економічні, політичні структури, це і структура безпеки, а НАТО є саме структурою безпеки», - зазначив Сергій Джердж.

 

Новини по темі

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

17.10.2017
325
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"
16.10.2017
823
0
Фоторепортаж
Яка вона херсонська осінь? (фото)

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину