Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
12.10.2017
726
0

Більшість українців взагалі не знають, що таке НАТО

Більшість населення України взагалі не знає, що таке НАТО та вважає, що ЄС і НАТО – це одне і те саме.

Про це сьогодні під час прес-брифінгу розповів начальник відділу Науково-дослідного центру гуманітарних проблем ЗСУ полковник запасу Віктор Топальський, передає ПІК.

«Більшість населення взагалі необізнана, що таке НАТО. Наприклад, для когось НАТО і ЄС майже одне і те саме. Не тільки в Херсоні більшість людей не знає, що з себе представляє НАТО. Тому нам необхідно довести інформацію до державних службовців, щоб вони могли у практиці впровадити ті положення які на сьогодні є», - проінформував Віктор Топальський.

У зв’язку з цією проблемою сьогодні у Херсонській ОДА керівництво Центру інформації та документації НАТО в Україні та Громадська Ліги Україна-НАТО проводить семінар для військовослужбовців та державних службовців тренінг. Ціль заходу - донести інформацію щодо НАТО та відповісти на питання стосовно євроатлантичної інтеграції.

Так, директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова від імені представництва НАТО подякувала Херсонській ОДА за організацію сьогоднішнього заходу, а саме семінару.

-У липні цього року ми святкували 20 років особливого партнерства між Україною та НАТО. У зв’язку з цією річницею ми хочемо відвідати багато міст  України і розглянути можливості майбутньої євроінтеграції України, - розповіла  Барбора Маронкова. - Звичайно, реформи мають проходити швидко, особливо це стосується реформ в оборонному секторі та секторі безпеки. Також, у вашому розпорядженні є радники, які працюють від НАТО для того, щоб зробити цей процес якомога легшим. Також, щоб поширювати інформацію і піднімати рівень обізнаності населення щодо НАТО ми бажаємо працювати з представниками громадськості, журналістами і активістами.

В свою чергу заступник начальника управління морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування військ (сил) Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України Віталій Голота додав: військове й військово-технічне співробітництво як з самою організацією євроатлантичного полку, так і з країнами-учасниками – є важливою складовою  діяльності Збройних сил України.

«Я сьогодні спробую довести основні моменти такого співробітництва до ваших представників, які беруть участь у семінарі, а також внести свій вклад у розвиток подальшого співробітництва», - зазначив Віталій Голота.

На думку голови Громадської Ліги Україна-НАТО Сергія Джерджа держава має більше приділяти увагу інформуванню населення щодо НАТО.

«Коли ти проінформований – ти озброєний. Озброєний проти інформаційної війни, яка ведеться проти України. Тоді є краще розуміння системи європейської безпеки, роль  і місце України у  цій безпеці. Я думаю, що якщо держава і український народ взяв курс на інтеграцію в європейські структури, то це не лише економічні, політичні структури, це і структура безпеки, а НАТО є саме структурою безпеки», - зазначив Сергій Джердж.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину