Pik
Сьогодні, 23 Ноября 2020
01.06.2019
2834
0

Арена олімпійського рівня на Херсонщині прийняла всеукраїнські змагання

17 регіонів України, понад 30 учасників. Центр олімпійських видів спорту «Прибрежний», у Лазурному, прийняв всеукраїнські змагання. Тут відбувся фестиваль «Здорова молодь – здорова нація». Дводенні змагання з рухливих ігор проходили під егідою Міністерства молоді та спорту України. У відомстві відзначають – «Прибрежний» для фестивалю обрали не випадково. Легкоатлетична арена, яку відкрили менше року тому, стала прикладом того, як бізнес може розвивати спорт.


«Ми вдячні Андрію Путілову, ми розуміємо, бізнесу теж непросто сьогодні, як непросто державі, однак він показує приклад іншим, що бізнес може і має бути соціально відповідальним, - зазначив заступник міністра молоді та спорту України, голова Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул, який прибув на Херсонщину спеціально для нагородження переможців фестивалю.


Рухливі ігри – це більше дозвілля, ніж спорт, наприклад, для всієї родини. Окрім перегонів на тачках, у програмі заходу пінг-понг, футбол і щось схоже на спортивне орієнтування. Сім’я Карпових приїхала на фестиваль з Білої Церкви.
«Дружина працює тренером з плавання у дитячій юнацькій спортивній школі №1 Білої Церкви, я - тренер-викладач Білоцерківського професійного ліцею, ну і всією родиною намагаємося займатися сортом. Пройшли відбір у нас в місті на таких змаганнях – «Здорова молодь - здорова нація» і потрапили на фінальну частину змагань», - розповів учасник змагань, Геннадій Карпов.


Всі учасники змагань відзначають дуже високий рівень спортивної бази у «Прибрежному».


«Саме покриття тут дуже хороше. Якби порівнювати з іншими, а я була на багатьох стадіонах, то тут дуже кращий стадіон, справді, - розповіла учасниця змагань з Тернопільщини Юлія Куць.
Бізнесмен і меценат Андрій Путілов обіцяє, що на облаштуванні самої спортарени не зупиниться.


-Наше завдання – зробити тут, на Херсонщині, у Лазурному, спортивнку мекку і все в наших силах і в наших руках. Спочатку ми створили спортине ядро, стадіон, який відповідає всім європейським стандартам, а тепер перейшли до нової черги реалізації проекту. Будуємо комфортабельні корпуси, в яких житимуть спортсмени, - розповів Андрій Путілов.

Як і в кожних змаганнях, у рухливих іграх є переможці: перше місце виборола команда Волинської області, друге – за Рівненщиною, третє розділили команди з Житомирщини і Полтавщини.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину