Pik
Сьогодні, 06 Березня 2021
Відеорепортаж
06.06.2019
2177
0

Андрій Путілов започаткував школу легкої атлетики

Центр олімпійських видів спорту «Прибрежний» знову дивує і не лише Херсонщину. На супер-сучасній арені запрацювала школа легкої атлетики. Соціальний проект створено спеціально для дітей Лазурного. Ініціатива належить керівнику центру олімпійських видів спорту «Прибрежний», бізесмену і громадському діячу Андрію Путілову.


-Наша відповідальність, як інвестора, надати можливість дітям Лазурного займатися легкою атлетикою, створивши для цього всі умови. Проектом щодо школи легкої атлетики ми перейнялися ще восени минулого року, стали шукати тренера, вести перемовини з активістами селища Лазурне. І от сьогодні вже даємо старт проекту, - розповів керівник центру олімпійських видів спорту «Прибрежний» Андрій Путілов.


З дітьми займатиметься професійний тренер. Наталя Козлова – вчитель фізкультури з фахом «легка атлетика», працює у Лазурненській ЗОШ.

-Якщо чесно, дуже рада, що мене сюди запросили. Можливості займатися легкою атлетикою в багатьох немає, тож будемо залучати дітей до цього виду спорту. Нам сказали, що нададуть все необхідне для занять, -розповіла Наталя Козлова.

Майстер-клас проводять і чемпіони. Четверо вихованців Херсонського вищого училища фізичної культури перемогли на чемпіонаті України з естафетного бігу серед юніорів у 4 по 10. Змагання відбувалися в Ужгороді, цікаво, що тренувалися майбутні переможці саме на легкоатлетичній арені «Прибрежного». Тренери відзначають – високий рівень спортивної бази – запорука успіху легкоатлета.


Зараз чемпіони готуються вже до нових змагань. Ну а тим, хто записався у «Школу легкої атлетики» належить осягнути ази цього виду спорту. Ноу-хау «Прибрежного» високо оцінили у міністерстві молоді та спорту України.

-Сьогодні багато говориться про необхідність створення для молоді таких соціальних ліфтів, але говориться більше, ніж робиться. А це от приклад конкретної справи. Ми бачимо, як Андрій Путілов, конкретний підприємець, конкретна відповідальна людина, взяв і зробив. Він зробив можливості для дітей реалізувати себе, хтось з них стане чемпіоном неодмінно, хтось з них стане просто сильнішим і здоровішим, - зазначив заступник міністра молоді та спорту України, голова Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.

«Школа легкої атлетики» далеко не перший соціальний проект Андрія Путілова. Найвідоміша його ініціатива – «Школа плавання», яка вже понад 10 років діє в Херсоні.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину