Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
23.12.2017
889
0

Андрій Путілов: все залежить від голови ОТГ

Депутат обласної ради Андрій Путілов продовжує відвідувати школи Білозерщини, де ініціював новорічні свята для школярів, про це йдеться у сюжеті "ВТВ+", передає ПІК.

Цього разу депутат побував у самій Білозерці, де буквально два місяці тому обрали голову селищної ради об’єднаної територіальної громади та депутатів. Зараз у місцевої влади непростий, установчий період, але заклади соціальної сфери працюють, як годинник, завдяки досвідченим керівникам. Білозерську багатопрофільну гімназію вже понад 30 років очолює Антон Власюк. Показати директору є що, бо заклад, де навчаються понад 500 учнів, один з найкращих на Херсонщині. Це гімназичний шаховий клуб, відкритий кілька років тому, такі рідкість для шкіл України, тут займаються учні як старших, так і молодших класів.

Обід у гімназичній їдальні. Принципова позиція директора– харчуватися мають всі діти. Учнів молодших класів та представників пільгових категорій тут годують безкоштовно, так залишатиметься й наступного року, витрати на харчування дітей в своєму бюджеті поки що запланував район. 

Спортивна зала, зараз тут повним ходом триває ремонт. Андрій Путілов не приховує – у цьому навчальному закладі він бував не раз, спочатку як народний депутат, обраний за даним округом, потім – як голова облдержадміністрації, і вирішував проблеми, які мав заклад. Сьогодні депутат приємно вражений тим, як виглядає гімназія. 

Старіша будівля, а от діти не менш талановиті, педагогічний колектив старанний. Це ще один навчальний заклад Білозерки – школа №2. У даний навчальний заклад об’єднаній громаді доведеться багато вкладати, бо район, судячи з усього, цим не переймався – старий харчоблок, який давно не бачив ремонту, а у спортзалі сиплеться штукатурка. Якими в білозерських школах будуть ремонти, і не тільки це, залежить від місцевих депутатів, які розподілятимуть кошти.

Обласний же обранець Андрій Путілов обіцяє допомогти з навчанням кадрів ОТГ. Звісно, рік, що вже на порозі, легким для об’єднаних територіальних громад не буде, але повноважень стане більше і це суттєво.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину