Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
17.10.2019
1335
0

За пропуски дітьми шкільних занять штрафуватимуть батьків

За пропуски дітьми шкільних занять штрафуватимуть батьків

Батьків школярів зобов’яжуть платити штрафи за систематичні пропуски шкільних занять дітьми. Така норма міститься у постанові Кабінету Міністрів України №684. Інформує UA News, передає ПІК.

У документі зазначено, що за відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів поспіль із невідомих причин або без поважних причин, навчальний заклад невідкладно зобов’язаний надати інформацію службі у справах дітей, а ті, за необхідності, – повідомити поліцію.

Так, поважною причиною для відсутності дитини в школі є хвороба, відпочинок із батьками або інші сімейні обставини. У такому випадку один із батьків зобов’язаний повідомити шкільну установу про те, що дитина буде відсутньою і надати письмову заяву. Якщо дитина не відвідувала уроки з причини хвороби, зверталася до лікаря, то доказом поважної причини може стати медична довідка. Якщо ж такої немає – то потрібна заява від батька або матері про те, що у відповідний період дитина перебувала вдома під їхнім наглядом. Однак якщо ж дитина пропускає заняття без поважної причини, то за законом батьків можна притягнути до адміністративної відповідальності.

Згідно документу, такі справи будуть розглядати на засіданнях суду. У перший раз суд може призначити попередження або штраф розміром від 850 гривень до 1700 гривень. Якщо ситуація повториться, то батькам загрожує серйозний штраф розміром від 1700 гривень до 5100 гривень без урахування судового збору.

Нагадаємо, Кабмін виділив мільярд гривень на оновлення шкіл.

У рамках проекту «Нова українська школа» у Києві створять нові освітні простори та забезпечать школи сучасними технологіями, повідомляє КМДА. На це з бюджета Києва виділять 52 млн грн, а з державного — 53 млн грн.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину