Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
21.09.2019
526
0

Уряд переконує українців що грошей на субсидії вистачить усім

Уряд переконує українців що грошей на субсидії вистачить усім

У Кабміні заспокоїли українців, заявивши, що в проекті держбюджету на 2020 й заклали достатню суму для допомоги на потреби населення з оплати компослуг в наступному році, пише UBR,- передає ПІК.

І спростували поширену деякими ЗМІ інформацію про те, що число одержувачів скоротиться на 10%. На допомогу і пільги передбачили 47,629 млрд грн., Заявила міністр соціальної політики Юлія Соколовська на своїй сторінці в Facebook.

Але варто зазначити, що реальної допомоги дійсно стане менше, оскільки закладена сума в бюджет насправді на 8 млрд грн. нижче, ніж в цьому році. В уряді дійсно скоротили обсяг коштів на компенсації за комуналку, але тільки виходячи з економічних чинників. За рахунок індексації пенсій, збільшення рівня мінімалки і прожиткового мінімуму доходи громадян збільшилися, запевняє міністр.

Іншими словами, загальна сума в бюджеті хоч і скоротиться, але допомагати кожному українцеві держава стане менше, оскільки громадяни, як стверджується, стали багатшими.

Однак, деякі експерти вважають, що скорочення суми в бюджеті на виплати субсидій може призвести до зростання неплатежів за комунальні послуги.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину