Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
24.09.2019
740
0

Укрзалізниця відкрила послугу для людей з інвалідністю

Укрзалізниця відкрила послугу для людей з інвалідністю

Держкомпанія Укрзалізниця запустила послугу онлайн-замовлення і бронювання місць в спеціальних вагонах для людей з інвалідністю,- інформує "НВ Україна",- передає ПІК.

Для цього необхідно авторизуватися в кабінеті користувача за посиланням, вибрати тип пільги, внести ім'я та прізвище пасажира, а також вказати, чи буде присутній супроводжуючий. Укрзалізниця має 15 вагонів, обладнаних для пасажирів з інвалідністю, однак лише три з них курсують за постійними маршрутами.

Заявка на включення до залізничного складу такого спеціального вагона подається не пізніше ніж за 5 діб до дня відправлення і не більше ніж за 45 діб до цієї дати. Підтвердження бронювання місця в такому вагоні відправляється пасажиру на електронну адресу.

Також Укрзалізницею запущена інтерактивна карта вокзалів і станцій, обладнаних під потреби людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. Це передбачає: облаштування місць та кімнат відпочинку, залів очікування, туалетних кімнат, квиткових кас, пандусів, кнопок виклику чергових працівників, камер схову, місць для паркування і забезпечення засобами навігації та орієнтування.

Раніше в Укрзалізниці презентували перший плацкартний вагон після капітального ремонту - всього планується оновити 200 одиниць.

У вагоні змінили інтер'єр, встановили нові полки, вікна, світлодіодні світильники і систему кондиціонування повітря. Верхні полиці обладнали захисним бортиком. Також встановлені нові туалетні комплекси закритого типу і системи відеоспостереження.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину