Pik
Сьогодні, 10 серпень 2020
04.10.2019
450
0

Українцям пояснили, як оформити субсидію он-лайн

Українцям пояснили, як оформити субсидію он-лайн

Нещодавно стало відомо про те, що відтепер можна отримати субсидію за допомогою інтернету і смартфона, про це повідомляється на сайті Мінсоцполітики, передає ПІК.

Більше не потрібно буде ходити десятки разів в органи соціального захисту, щоб отримати заповітну підпис. І це спростить життя українцям, зокрема тим, хто живе в селах, і яким доводиться їхати в сусідні райони, щоб оформити субсидію. Експерти пояснили, як же її можна оформити через інтернет.

Зараз вся країна готується до опалювального сезону, і тому, щоб не напружувати органи, був створений спеціальний законопроект, який передбачає оформлення тієї ж субсидії в електронному відео. Зробити це можна, зайшовши на сайт Міністерства.

Але, без візиту впораються лише ті, хто вже отримав в Міністерстві соціальної політики електронний підпис. Радує лише те, що зробити це потрібно буде один лише раз.

Всього три кроки - і субсидія у вас.

Спочатку ви заходите на сайт Міністерства соціальної політики, вибираєте розділ електронні сервіси, і там знаходите потрібний вам розділ.

Там видають анкету, яку потрібно заповнити, і спосіб реєстрації, який підійде вам більше всього.

Далі, після реєстрації, вам знову видають дві анкети, які потрібно заповнити.

І останній крок. Після заповнення анкети, ретельно все перевіряєте, і відправляєте свою заявку на розгляд. На пошту приходить номер реєстрації, який обов'язково потрібно зберегти. І залишиться тільки чекати схвалення. Скільки саме це займе часу - невідомо.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину