Pik
Сьогодні, 10 Июля 2020
06.10.2019
438
0

У партії «Слуга народу» хочуть скасувати пільги і соціальні виплати учасникам бойових дій

У партії «Слуга народу» хочуть скасувати пільги і соціальні виплати учасникам бойових дій

Про це заявила голова комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, народний депутат від партії «Слуга народу» Галина Третьякова, повідомляє АрміяInform, передає ПІК.

«Ми за аудит держави в цілому, зокрема пільг та соціальних виплат, які нині надають військовослужбовцям. Слід передивитися і перелік пільговиків. Якщо це був контракт, і людина свідомо йшла на отримання високого грошового забезпечення, продавала свою найману силу для того, щоб захищати країну, – це був його вибір і тільки так», — заявила Третьякова.

За її словами, необхідно відмовитися від радянських підходів, коли блага розписували на папері й не надавали де-факто у повному обсязі.

«Роздаючи пільги без обмежень, ми збираємо і тиснемо податками на тих, хто нині працює. Тим самим стримуємо економічний розвиток держави. Інтереси суспільства щодо економічного розвитку мають переважати. Ми не хочемо жити весь час в епосі тотальної бідності і не зростати», — зазначила депутат.

Вона підкреслила, що у країні небагато коштів.

«Зрозумійте, ми не захистимо всіх. Людина свідомо йде на військову службу не для того,наприклад, щоб отримати житло. Маємо змінити конструкт. Те, що є нині,— радянське, яке треба змінити на європейське цивілізоване. Повторюю: захищати слід тільки тих, хто щось утратив на війні», — наголосила Третьякова.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину