Pik
Сьогодні, 29 Січня 2020
24.09.2019
283
0

У Чорному морі розпочались навчання ВМС України

У Чорному морі розпочались навчання ВМС України

Сьогодні, 24 вересня, в акваторії Чорного моря розпочались навчання корабельно-катерного складу національних Військово-морських сил Збройних сил України.

Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ у Facebook, - передає ПІК.

Група кораблів, катерів та суден забезпечення покинула причальну стінку Одеси та здійснила вихід у море для відпрацювання навчально-бойових завдань.

У північно-західній частині Чорного моря екіпажі кораблів відпрацюють злагодженість дій при маневрах, проведуть перевірку озброєння, потренуються з організації зв’язку, що супроводжуватиметься обміном даних із висвітлення повітряної, надводної і підводної обстановки в умовах активних та пасивних перешкод у так званому кризовому регіоні.

Безпосередньо у морі моряки вчитимуться маневрувати та ухилятися від умовних атак противника, проведуть низку корабельних бойових навчань, приміром, бій з кораблем противника, відбиватимуть атаки з повітря, боротимуться з ворожими підводними диверсантами на незахищеному рейді, а також відпрацюють елементи навчання з ведення мінно-загороджувальних дій.

Екіпажі малих броньованих артилерійських катерів виконають бойові вправи стрільб по морських та повітряних цілях. Важливим етапом стане відпрацювання навчання з надання допомоги аварійному кораблю.

У рамках навчання буде змодельовано ситуацію, коли корабель (катер) зазнає лиха на воді. Відповідним силам та засобам потрібно буде швидко прийти на допомогу аварійному об’єкту та виконати весь спектр завдань у боротьбі за живучість.

Крім того, взаємодіючи з морською авіацією, військові моряки рятуватимуть особовий склад, що зазнав лиха та знаходиться на поверхні води.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину