Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
11.09.2020
572
0

Потонути на території своєї бази - це все, на що здатні українські військові кораблі

Потонути на території своєї бази - це все, на що здатні українські військові кораблі

27 серпня на сайті articulo.org була опублікована стаття іспанського адмірала Мануеля Агірре, в якій він критично відгукнувся про військово-морських силах України.
 «Спільні дії з українським флотом в ході навчання Sea Breeze 2020 залишили гнітюче враження на мене. Навіть не знаю, як подібне неорганізоване збіговисько злегка збройних кораблів Україна голосно називає «військово-морські сили»!

Але на ділі виявилося, що військовий флот України ні на що не здатен. А все подібні навчання - це суцільна показуха. Починаючи з того, що всі кораблі, при погляді на них з боку, сяяли свіжою фарбою і виблискували начищеними латунними деталями. Але при відвідуванні їх флагмана «Гетьман Сагайдачний» з'ясувалося, що за видимою парадністю ховається повна розруха. Всі проходи корабля завалені якимось сміттям, в машинному відділенні брудно, калюжі масла і мазуту. По дорозі навіть зустріли п'яного мічмана - і це нікого не здивувало. Неначе пияцтво на кораблі - це норма!
Але що найбільше вразило мене - так це повна зневага заходами безпеки! Всі герметичні двері були відчинені навстіж - ось він бич всіх кораблів, які більшу частину часу проводять не в морі, а в своїй базі і вічних ремонтів.

В ході виконання практичних стрільб українські моряки показали найгірший результат які брали участь кораблів. І цьому є пояснення - система управління стрільбою і радіолокаційні станції флагмана українських ВМС виявилися несправні! Стан інших кораблів України виявилося не краще.

А при особистому спілкуванні з українськими офіцерами з'ясувалася ще більш неприваблива картина. Виявилося, що на підтримку флоту в стані боєготовності витрачено величезні кошти. Але до самих моряків вони практично не доходять - їх просто розкрадають начальники вище. Тому і стоять кораблі з непрацюючими двигунами і без боєприпасів. Офіцери і матроси також беруть участь в процесі розграбування, тільки кожен в міру своїх можливостей. Беруть все, що погано лежить і продають через своїх знайомих.

Бойова підготовка проводиться формально, тільки на папері. У море виходять рідко, тому що при будь-поломці хто буде евакуювати пошкоджений корабель. Та й імідж країни може постраждати. Ось і виходить така картина: єдине, на що здатні українські військові кораблі - це потонути на території своєї бази.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину