Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
16.10.2019
1154
0

На українців очікує перепис населення

На українців очікує перепис населення

Перепис триватиме близько трьох тижнів у грудні 2020 року.

На запланований населення у проєкті державного бюджету-2020 передбачено 3,431 млрд грн. Їх витратять на оплату праці переписувачів та технічну частину.

Про це в коментарі "Українській правді" розповіли у Державній службі статистики, передає ПІК.

Як зазначається, опитувати українців буде 100 тисяч переписувачів, які працюватимуть з планшетами. Зокрема, на оплату праці цим людям із держбюджету виділили 1,322 млрд грн, на комп'ютерне обладнання -1,543 млрд грн, а на розробку програмного забезпечення - 48,8 млн грн. Обробка та систематизація даних обійдеться приблизно в 122 млн грн, але ці витрати буде закладено в держбюджет наступних двох років.

Уточнюється, що перепис триватиме близько трьох тижнів, а саме від 3 до 23 грудня 2020 року. На опрацювання інформації фахівцям знадобиться ще щонайменше пів року.

Нагадаємо, у Кабінеті міністрів України анонсували проведення до кінця 2019 року часткового перепису населення. Прем'єр Олексій Гончарук визнає, що повністю перепис за такий короткий період провести не вдасться, але уряд працює над частковою реалізацією ідеї.

Перепис проведе Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України. Він відбудеться в двох районах – Оболонському в Києві та Бородянському на Київщині. До слова, востаннє перепис у державі був 18 років тому. Тоді нарахували 48 млн 457 тис.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину