Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
10.10.2019
588
0

Коли повинно відбутися виведення іноземних військ: заява України в ОБСЄ

Коли повинно відбутися виведення іноземних військ: заява України в ОБСЄ

Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк заявив, що після розведення сил на Донбасі повинно відбутися виведення іноземних збройних формувань та найманців, роззброєння всіх незаконних груп, таку думку він висловив під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні, повідомляє Укрінформ, - передає ПІК.

"Після розведення сил має слідувати виконання інших безпекових положень Мінських домовленостей, а саме – виведення іноземних збройних формувань та найманців, роззброєння всіх незаконних груп, а також відновлення урядом України контролю над кордоном", – заявив він.

Дипломат зазначив, що домовленість про розведення сил 7 жовтня у Петрівському та Золотому не була виконана через здійснені напередодні обстріли з боку російських збройних формувань. З огляду на це порушення з російського боку, початок відведення був перенесений на 7 днів, протягом яких на цих ділянках має зберігатися тиша. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/10/10/ukraina_v_obsye_pislya_rozvedennya_povynno_vidbutysya_vyvedennya_inozemnyh_1665475

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину