Pik
Сьогодні, 07 Березня 2021
17.09.2019
1047
0

Херсонська нафтоперевалка призупиняє роботу

Херсонська нафтоперевалка призупиняє роботу

Державне "Підприємство із забезпечення нафтопродуктами", яке здійснює управління Херсонським нафтоперевалочним комплексом, почало підготовку до передачі майна комплексу новому управляючому та вимушене призупинити прийом танкерів.

Про це йдеться у прес-релізі компанії, який опублікувало агентство "Інтерфакс-Україна",- передає ПІК.

Зазначається, що 16 вересня т.в.о. директора ПЗНП Ярослав Ковалевський підписав наказ №24, яким розпорядився почати заходи з передачі комплексу Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

До складу комісії увійдуть представники ПЗНП, прокуратури Одеської області, АРМА, компанії-управителя ТОВ "Вествайд Трейд", та власники нафтопродуктів на підприємстві (всього десять українських і зарубіжних компаній).

Перше спільне засідання комісії заплановане на 7 жовтня 2019 рік в офісі ПЗНП в Києві з метою визначення та узгодження порядку передачі майна.

На період передачі майна діяльність Херсонського нафтоперевалочного комплексу в частині прийому і подальшого завантаження нафтопродуктів буде припинена.

"На найближчий місяць ми були забезпечені замовленнями на поставку понад 10 тисяч тонн дизпального. Зараз цей ресурс украй затребуваний на ринку через дефіцит, але ми змушені зупинити роботу, оскільки не виключаємо силових сценаріїв захоплення підприємства і провокацій. Ми не хочемо піддавати ризику наших клієнтів", - заявив т.в.о. директора ПЗНП.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину