Pik
Сьогодні, 17 Октября 2019
20.09.2019
452
0

Донька Гонгадзе – одна з найкращих студенток Великобританії

Донька Гонгадзе – одна з найкращих студенток Великобританії

Соломія Гонгадзе увійшла у топ-100 найкращих студенток університетів Британії та претендує на титул найвидатнішої у рейтингу The Tab Future 100,- повідомляє "Український інтерес",- передає ПІК. 

Під егідою компанії J.P. Morgan організатори конкурсу відібрали видатних студенток з 25 університетів з усієї Великобританії, і тепер аудиторія має визначити, хто з них стане першою.

Підтримати доньку Гонгадзе Соломію можна на сайті проекту The Tab Future 100.  Голосування триватиме до 17:00 18 квітня.

30 найкращих студенток запросять на ексклюзивний навчальний захід, який відбудеться у штаб-квартирі J.P. Morgan у Лондоні.

Соломія Гонгадзе, американка українського походження, – член дослідницького центру Королівського Коледжу Лондона, займається розробкою рекомендацій у сфері політики цифрової оборони.

Також дівчина – помічник редактора Північноамериканського видання “Діалог” журналу “Політичне співтовариство” Королівського Коледжу Лондона. У 2016 році вона працювала над проектом в авторитетному аналітичному центрі Chatham House, де робила переклади з української мови та брала участь у створенні короткого документального фільму про зародження українського громадянського суспільства.  Як молодіжний консультант із питань політики у сфері лондонського транспорту, Соломія вивчає проблеми сучасних міст.

У 2017 році донька Гонгадзе стала фіналісткою конкурсу “Політичний ідол” Інституту політики Лондонського Королівського Коледжу, де вона представила варіанти вирішення житлової кризи у Великій Британії. Крім того, Соломія – староста курсу і представляє інтереси своїх однокурсників.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину