Pik
Сьогодні, 30 Ноября 2020
20.09.2019
1057
0

Донька Гонгадзе – одна з найкращих студенток Великобританії

Донька Гонгадзе – одна з найкращих студенток Великобританії

Соломія Гонгадзе увійшла у топ-100 найкращих студенток університетів Британії та претендує на титул найвидатнішої у рейтингу The Tab Future 100,- повідомляє "Український інтерес",- передає ПІК. 

Під егідою компанії J.P. Morgan організатори конкурсу відібрали видатних студенток з 25 університетів з усієї Великобританії, і тепер аудиторія має визначити, хто з них стане першою.

Підтримати доньку Гонгадзе Соломію можна на сайті проекту The Tab Future 100.  Голосування триватиме до 17:00 18 квітня.

30 найкращих студенток запросять на ексклюзивний навчальний захід, який відбудеться у штаб-квартирі J.P. Morgan у Лондоні.

Соломія Гонгадзе, американка українського походження, – член дослідницького центру Королівського Коледжу Лондона, займається розробкою рекомендацій у сфері політики цифрової оборони.

Також дівчина – помічник редактора Північноамериканського видання “Діалог” журналу “Політичне співтовариство” Королівського Коледжу Лондона. У 2016 році вона працювала над проектом в авторитетному аналітичному центрі Chatham House, де робила переклади з української мови та брала участь у створенні короткого документального фільму про зародження українського громадянського суспільства.  Як молодіжний консультант із питань політики у сфері лондонського транспорту, Соломія вивчає проблеми сучасних міст.

У 2017 році донька Гонгадзе стала фіналісткою конкурсу “Політичний ідол” Інституту політики Лондонського Королівського Коледжу, де вона представила варіанти вирішення житлової кризи у Великій Британії. Крім того, Соломія – староста курсу і представляє інтереси своїх однокурсників.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину