Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
28.08.2019
163
0

Чого чекати 29 серпня - більше чуток ніж розуміння

Чого чекати 29 серпня - більше чуток ніж розуміння

Парламентскі очікування. Чого чекати 29 серпня - більше чуток ніж розуміння.

Так відомо, що Президент ініціює розгляд нових законодавчих ЛЮСТРАЦІЙНИХ ініціатив, які стосуються команди попередника а саме П.Порошенка, причому по всій вертикалі та горизонталі влади в Країні. Стосуються питання люстрації у тому числі кожного депутата районів, областей та голів райрад під прапорами Блоку П.Порошенка. Яка редакція все ж буде проголосована - покажуть перші дні роботи ВРУ. 

Зрозуміло, що Президент прагне максимально змінити кадри по всим газузям та в регіонах Держави. За яким принципом - теж побачимо, але розуміємо, що Херсонщину чекають кадрові ротації як в ОДА, так і в районах, от що далі? Чи можливо це початок місцевих дотрокових? Подивимось.
Відносно ж Кабінету Міністрів - тут очікування найбільші. Знову ж більше пліток,
та все ж,
на посаду прем'єр-міністра України станом на 27 серпня планують призначити заступника глави Офісу президента України Олексія Гончарука. Про це та ще про низку можливих призначень повідомив у Telegram народний депутат України VIII скликання Сергій Лещенко.

"Згідно з чутками, що циркулюють у суспільстві, станом на вівторок кадрові призначення виглядають так. Але деякі прізвища можуть змінитися ближче до дня голосування за кадри", – написав він.

За його даними, прем'єр-міністром стане заступник глави Офісу президента України (ОПУ) Олексій Гончарук, генеральним прокурором – заступник ОПУ Руслан Рябошапка, міністром економіки – почесний президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину