Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
27.10.2019
1910
0

Володимир Зеленський почистить свої ряди

 Володимир Зеленський почистить свої ряди

Центральні ЗМІ та відомі блогери розкручують тему «кадрової ротації» команди Президента. З одного боку – це може бути фейк, який сама Банкова на чолі з Богданов і запустили. Бо саме такі інформаційні вкидання пліток, натяків в суспільство через пресу – це манера поведінки шоу-команди. Свідомо робляться дії, які відволікають суспільство від серйозних критичних питань. Поки Президент працює – голова офісу Президента – інтригує. Андрій Богдан далеко не проста людина, розумний системний керівник, який дуже добре розуміє, що робить і для чого.

З іншого боку – сам Президент в кожну тему відносно миру, безпеки і економіки занурюється серйозно і якщо в суспільстві щось не сприймається він, як успішний менеджер, робить швидкі висновки і проводить ротації, щоб досягти цілей. Відносно Гончарука, Прем’єр-міністра, блогери розмірковують, що начебто готується заміна Гончарука на В. Хорошковського, або навіть Ю.Тимошенко.

Ю.Тимошенко – навряд чи, а от Валерій Хорошковський – це формат команди Президента і можливо так і буде. Але Хорошковський не буде на підігравати А.Богдану, тому може виникнути конкуренція між двома високопосадовцями в команді В.Зеленського. Ця конкуренція зіграє не на користь Україні, а можливо навпаки – Уряд перетвориться на незалежну, потужну, економічно відповідальну структуру виконавчої влади.

Тож поліграф-шоу, плітки це одна сторона медалі, а істина посередині. Скоро побачимо.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину