Pik
Сьогодні, 20 Січня 2021
Фоторепортаж
02.10.2020
2799
0

У Херсоні відбулась прем'єра вистави "Ображені Білорусь" (фото)

У Херсонському обласному академічному театрі ім М. Куліша, 1 жовтня відбулась прем'єра вистави "Ображені Білорусь", за п'єсою білоруського драматурга Андрія Курейчика. Режисер-постановник, художник-постановник, музичне оформлення - Сергій Павлюк, заслужений діяч мистецтв України.

"Ображені Білорусь" - це п’єса-експромт на основі сучасних подій у Білорусі, основана на фактах, словах очевидців, матеріалах із соціальних мереж. Ситуація в країні показана з точок зору різних людей: і політиків, і пересічних громадян.

«Усі сім персонажів мають своїх прототипів. Деяких неважко впізнати – наприклад, президента або його головну суперницю Світлану Тихановську. Деякі менш впізнавані, але вони реальні. Приміром, показано трагічну історію вболівальника, який загинув під час протестів. Показано реальну голову виборчої комісії, розмову якої злили у мережу… Всі мають основу. Я намагався максимально використовувати їхню пряму мову», – зазначив автор п'єси Андрій Курейчик.

У ролях:
Юний - Костянтин Рогань.
Пташиний - Сергій Мевша.
Позитивна - Ірина Рура.
Нова - Євгенія Кірсанова.
Мертвий - Валерій Гайфуллін.
Перший показ вистави «Ображені. Білорусь» відбулася спільно з Полтавським академічним українським музично-драматичним театром ім.М.Гоголя. Разом з акторами херсонського театру на сцену вийшли заслужені артисти України Олександр Любченко (у ролі Старого) і Тетяна Любченко (у ролі Нової)."Ображені Білорусь" - це фінальна частина трилогії «Ображені». Перші дві – «Ображені. Росія» та «Ображені. Україна» – були представлені на «Мельпомені Таврії» у минулі роки. Окрім того, «Ображені. Росія» – вистава у репертуарі херсонського драмтеатру.

фото: Олександр Корняков

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину