Pik
Сьогодні, 24 Січня 2021
Спецрепортаж
22.01.2020
4040
0

Спікер ВРУ Дмитро Разумков у Херсоні (фоторепортаж)

Херсон, 22 січня з робочою поїздкою відвідав голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. Про це повідомляє ПІК.

Голова ВРУ відвідав урочистий мітинг присвячений Дню Соборності України, завод "Данон-Дніпро" та Херсонську державну морську академію.

На жаль відвідати мітинг біля підніжжя Т. Г. Шевченко із-за щільного графіка кореспондент ПІКа не зміг, але встиг на Данон та ХДМА.

Що оглядав на Даноні Дмитро Разумков не відомо, але здається на огляд підприємства йому вистачило хвилин 15-20. Хоча як зізнався Разумков, на Даноні він раніше вже бував.На Даноні відбувся брифінг для херсонських ЗМІ. Спікер верховної ради відповів на декілька запитань журналістів та далі вирушив до морської академії.Огляд морської академії зайняв також не більше 20 хвилин.

Швидко пробігши по гордості ХДМА тренажерним класам, спікера ВРУ запросили до актової зали де вже зібрались курсанти та викладачі.Дуже коротенький спіч та відповідь на три питання курсантів теж не забрало багато часу у Разумкова.На останок фото на згадку та далі на зустріч до Миколаєва.

Всі зустрічі відбувались дуже швидко, майже на бігу. Для багатьох залишилось незрозумілим для чого приїжджав спікер ВРУ. Мабуть, щось більш важливе могло залишитися за кадром ...

фото: ALEXander KORNyakov

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину