Pik
Сьогодні, 29 Березня 2020
Спецрепортаж
14.07.2018
1442
0

«Сі Бриз-2018»: Операція на Тендрівський косі (фото)

У рамках українсько-американських навчань «Сі Бриз-2018» протягом трьох днів пройшла активна морська фаза. Про це повідомляє ПІК з посиланням на сайт ДПСУ.

В одному з епізодів на Херсонщині, в  районі Тендрівської коси, відпрацьовувався цілий комплекс заходів із висадки десанту: з моря на суходіл та з повітря на палубу судна. 

Місцевість, умовно захоплену терористичними елементами, штурмувала міжнародна група морських піхотинців. Вони висаджувалися з десантного корабля ВМС ЗСУ, відпрацьовуючи злагодженість та відточуючи майстерність. Цей елемент вже став традиційним для «Сі Бризу», оскільки є актуальним та імовірним при проведенні операцій у державах Чорноморського регіону.

Крім того, до програми навчань вперше включено висадку з гелікоптера на судно. Елемент непростий та небезпечний, адже необхідно врахувати силу й напрямок повітряних потоків під гвинтами вертольоту, розрахувати натяжку спеціального спускового пристрою, зробити поправку на хвилювання моря тощо. Тому й «обкатати» його доручили бійцям спеціальних підрозділів – підрозділу спеціального призначення Морської охорони Держприкордонслужби та спецпризначенцям ВМС ЗСУ.

За легендою навчань, в завданому районі виявлено судно-порушник, екіпаж якого не підкоряється законним вимогам влади прибережної держави та, нехтуючи правилами міжнародного морського судноплавства, створює навігаційну небезпеку для інших суден та інфраструктури узбережжя. Спеціальна оглядова група морських прикордонників штурмує небезпечне судно із вороже налаштованим екіпажем та з борту гелікоптеру висаджується на палубу.

Цього разу це тільки невеликі фрагменти штурмової операції, висадка без подальшої боротьби чи огляду, але навчання в умовах, наближених до реальних дій, досить актуальні.

Як все відбувалося дивиться на світлинах кореспондента ПІК.

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

Сі Бриз

фото: ALEXander KORNyakov

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину