Pik
Сьогодні, 06 Березня 2021
Фоторепортаж
20.06.2020
5094
0

Шекспір у лісі – херсонський театр презентував унікальну виставу

В олешківському лісі херсонський облмуздрамтеатр представив нову виставу - імерсивну виставу «Сон літньої ночі» Шекспіра, повідомляє кореспондент ПІК.

«Це імерсивна вистава, глядач пересувається за акторами по чотирьом локаціям», - розповів режисер-постановник Євгеній Резніченко.

У шекспірівській п’єсі є фантастичні істоти, тут поєднані англійські та античні легенди та міфи. Спочатку дійство розпочинається на Лісовій сцені, потім актори запрошують глядачів за собою у глиб лісу, де серед дерев і навіть на деревах, на піску, біля вогнища розгортається казкове дійство. Сюжет відомий, але навіть хто не читав цю п’єсу, не згубиться – вона про кохання, яке все перемагає, якщо йому трохи допомогти.

Вистава комедійна, а, враховуючи, що герої казкові, то за сюжетом з цікавістю спостерігала і малеча. У театрі сподіваються, що глядач і розчулиться, і посміється. Перед допрем’єрним показом хвилювався генеральний директор театру Олександр Книга – адже театр вперше грає таку виставу. Каже, що роблять все, аби це літо, як і обіцяли, стало справді театральним для херсонців.

Це вже друга прем’єра на Лісовій сцені цього театрального карантинного літа, коли глядачам безпечніше переглядати вистави саме свіжому повітрі. Раніше у театрі представили творчий проєкт на пленері – симфонію природи «Музика лісу».

фото: Олександр Корняков

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину