Pik
Сьогодні, 30 Березня 2020
Фоторепортаж
30.09.2019
3365
0

На Херсонщині відбувся другий фестиваль борщу "Таврія борщ"

В рамках фестивалю "Гобелен фест", що проходив в Асканія - Нова, 28 серпня, відбувся другий фестиваль борщу "Таврія борщ" - повідомляє ПІК.

У фестивалі борщу взяли участь громади Херсонщини.

Взагалі на розсуд журі було представлено 19 страв борщу приготовлених за особистими рецептами.

До конкурсу подавались борщі з м'ясом, рибою та навіть з раком. Не відомо, готувався борщ на раках, чи то таке оформлення, але дуже оригінально до цього підішли представники Комишанської громади (Херсонська міськрада)

Зазначимо, що журі працювало чесно. Ніхто не знав під якими номерами, яка громада представлена. Тому переможців обирали лише за смаковими якостями.

Теплим та сонячним днем видався цей день в Асканія - Нова, тому настрій у всіх був - Ок!

Аби якомога ширше розповісти про громаду Асканія-Нова та про мистецьку подію - фестиваль "Гобелен фест" в рамках якого проходив цей фестиваль борщу, Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України організувало прес-тур на тему: «АСКАНІЯ-НОВА ОТГ: промоція громади, кроки до успіху» в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (#ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки #USAID.Як зазначив у вітальному слові під час прес-конференції голова Асканія-Нова ОТГ Віталій Свінціцький, громада прагне заявити про себе конкретними справами, стрімким розвитком інфраструктури, перспективним плануванням туристичних та культурних подій. Фестивалі – це лише частинка спільної праці та цілеспрямованої проектної діяльності, спрямованої на нарощування внутрішнього потенціалу громади, його фінансових можливостей та створення комфортного життя для мешканців. У тому числі – дозвілля жителів громади, підтримання молодіжних ініціатив.


Другий раз поспіль перемогу здобули представники Івановської громади, але всі учасники теж отримали гідні відзнаки.

Фото: Олександр Корняков

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину