Pik
Сьогодні, 17 Січня 2021
Фоторепортаж
24.09.2020
3160
0

На Херсонщині відбулись масштабні військові навчання «Об’єднані зусилля - 2020»

У селі Львове Бериславського району відбулися тактичні навчання тактичної групи окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ, підрозділів 16-ї десантно-штурмової бригади Збройних Сил Великої Британії та підрозділів Командування Сил підтримки ЗСУ.

Участь у навчанні взяли й вертольоти армійської авіації Сухопутних військ, бойові літаки Повітряних Сил ЗСУ, а також  Королівських повітряних Сил ЗС Великої Британії.

З ходом проведення військових навчань особисто ознайомився Президент України Володимир Зеленський.  Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

У ході практичного етапу навчань військовослужбовці відпрацювали захоплення плацдарму та форсування водної перешкоди на всіх видах десантно-переправних  засобів, а також подолання її по понтонному мосту. 

У ході навчання здійснено подолання вплав водної перешкоди, десантування особового складу по-штурмовому, за допомогою спеціального обладнання, а також наведення понтонно-мостової переправи.

Стратегічне командно-штабне навчання «Об’єднані зусилля – 2020» за своїм розмахом, складом сил та засобів і залученням наших партнерів є унікальним. У навчаннях беруть участь розвідувальна, винищувальна та бомбардувальна авіація країн-членів Альянсу, сумісне застосування сил спеціальних операцій та десантно-штурмових підрозділів у різних умовах обстановки.

фото: Олександр Корняков

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину