Pik
Сьогодні, 25 Травня 2018
27.04.2018
506
0

Ми готові до будь-якого розвитку подій - Артур Мєріков

На Херсонщині на травневі свята, крім Дня праці та святкування 8 і 9 травня, додаються ще й заходи з нагоди відкриття туристичного сезону на Кам’янській Січі. Готуються до них і поліцейські.

Про це повідомив на брифінгу 27 квітня начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Артур Мєріков, передає ПІК.

«Хочу сказати, що на цих масових заходах у нас буде працювати група комунікації. Це досвідчені співробітники поліції, основне завдання я їх буде – не допустити конфліктних ситуацій, що можуть виникати. Вони будуть одягнені у жилети жовтого кольору і їх так можна буде впізнати. Їх завдання – роз’яснення громадянам, що можна робити, а що – ні», - каже Артур Мєріков.

«Також звертаюсь до мешканців області: будьте толерантними один до одного, пильними, якщо якісь предмети чи особи вам здаватимуться підозрілими, повідомляйте», - відзначив начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

Поліція просить звертати особливу увагу на осіб, які викликають підозру, а також на предмети (сумки, коробки, пакети) та автомобілі, залишені без нагляду у громадських місцях. Ні в якому разі не торкайтеся їх, не відкривайте і зробіть усе можливе, щоб ніхто не наближався до підозрілого предмета. Негайно повідомляйте поліцейським, які будуть чергувати на масових заходах.

"30 квітня та 1 травня на території Кам’янської Січі відкривається туристичний сезон. На цьому заході ми очікуємо понад 7 тисяч громадян. Охорону громадського порядку будуть забезпечувати близько 400 поліцейських та військовослужбовців", - повідомив Артур Мєріков.

"На 1 травня, з нагоди Дня праці, поки що офіційних заявок у поліцію не надходило (про проведення масових заходів - ред.), але поліція готова забезпечити порядок при їх проведенні", - відзначив він. 

"8 травня, у День пам’яті та примирення, заплановане проведення 28 масових заходів в нашій області. Ми очікуємо, що в цих заходах візьмуть участь близько 6 тисяч громадян. Охорону громадського порядку у цей день будуть забезпечувати 300 працівників поліції, 20 патрульних, 30 представників громадських формувань та військовослужбовці", поінформував Артур Мєріков.

9 травня під час святкування Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в області заплановано проведення 77 масових заходів за участю понад 30 тисяч громадян. Публічний порядок будуть забезпечувати 1100 працівників поліції, 50 патрульних поліцейських, 100 представників громадських формувань та військовослужбовці.

У поліції нагадують, що під час проведення заходів забороняється використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів. Не рекомендується зображення державних нагород або інших відзнак СРСР, у тому числі стилізованих, п’ятикутних зірок червоного кольору, «георгіївських» і «гвардійських» стрічок.

символыка

За подібні дії передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Адміністративна відповідальність настає у випадку публічного використання, демонстрації або носінні георгіївської (гвардійської) стрічки чи її зображення.

Завдання поліції – забезпечити публічну безпеку, не дозволити образити або принизити літніх людей і ветеранів. Якщо ви побачите ветерана з георгіївською стрічкою, не треба застосовувати силу і зривати її. Повідомте про це поліцейського і він попросить ветерана зняти стрічку або замінити її на мак.

Разом з тим, згідно зі ст.4 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» заборона НЕ поширюється:

- на державні нагороди, ювілейні медалі та інші відзнаки, якими нагороджувались особи до 1991 року та протягом 1991-2015 років у зв’язку з річницями подій періоду Другої світової війни, а також на документи, що посвідчують нагородження ними.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
449
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
515
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину