Pik
Сьогодні, 16 Січня 2019
27.04.2018
707
0

Ми готові до будь-якого розвитку подій - Артур Мєріков

На Херсонщині на травневі свята, крім Дня праці та святкування 8 і 9 травня, додаються ще й заходи з нагоди відкриття туристичного сезону на Кам’янській Січі. Готуються до них і поліцейські.

Про це повідомив на брифінгу 27 квітня начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Артур Мєріков, передає ПІК.

«Хочу сказати, що на цих масових заходах у нас буде працювати група комунікації. Це досвідчені співробітники поліції, основне завдання я їх буде – не допустити конфліктних ситуацій, що можуть виникати. Вони будуть одягнені у жилети жовтого кольору і їх так можна буде впізнати. Їх завдання – роз’яснення громадянам, що можна робити, а що – ні», - каже Артур Мєріков.

«Також звертаюсь до мешканців області: будьте толерантними один до одного, пильними, якщо якісь предмети чи особи вам здаватимуться підозрілими, повідомляйте», - відзначив начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

Поліція просить звертати особливу увагу на осіб, які викликають підозру, а також на предмети (сумки, коробки, пакети) та автомобілі, залишені без нагляду у громадських місцях. Ні в якому разі не торкайтеся їх, не відкривайте і зробіть усе можливе, щоб ніхто не наближався до підозрілого предмета. Негайно повідомляйте поліцейським, які будуть чергувати на масових заходах.

"30 квітня та 1 травня на території Кам’янської Січі відкривається туристичний сезон. На цьому заході ми очікуємо понад 7 тисяч громадян. Охорону громадського порядку будуть забезпечувати близько 400 поліцейських та військовослужбовців", - повідомив Артур Мєріков.

"На 1 травня, з нагоди Дня праці, поки що офіційних заявок у поліцію не надходило (про проведення масових заходів - ред.), але поліція готова забезпечити порядок при їх проведенні", - відзначив він. 

"8 травня, у День пам’яті та примирення, заплановане проведення 28 масових заходів в нашій області. Ми очікуємо, що в цих заходах візьмуть участь близько 6 тисяч громадян. Охорону громадського порядку у цей день будуть забезпечувати 300 працівників поліції, 20 патрульних, 30 представників громадських формувань та військовослужбовці", поінформував Артур Мєріков.

9 травня під час святкування Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в області заплановано проведення 77 масових заходів за участю понад 30 тисяч громадян. Публічний порядок будуть забезпечувати 1100 працівників поліції, 50 патрульних поліцейських, 100 представників громадських формувань та військовослужбовці.

У поліції нагадують, що під час проведення заходів забороняється використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів. Не рекомендується зображення державних нагород або інших відзнак СРСР, у тому числі стилізованих, п’ятикутних зірок червоного кольору, «георгіївських» і «гвардійських» стрічок.

символыка

За подібні дії передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Адміністративна відповідальність настає у випадку публічного використання, демонстрації або носінні георгіївської (гвардійської) стрічки чи її зображення.

Завдання поліції – забезпечити публічну безпеку, не дозволити образити або принизити літніх людей і ветеранів. Якщо ви побачите ветерана з георгіївською стрічкою, не треба застосовувати силу і зривати її. Повідомте про це поліцейського і він попросить ветерана зняти стрічку або замінити її на мак.

Разом з тим, згідно зі ст.4 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» заборона НЕ поширюється:

- на державні нагороди, ювілейні медалі та інші відзнаки, якими нагороджувались особи до 1991 року та протягом 1991-2015 років у зв’язку з річницями подій періоду Другої світової війни, а також на документи, що посвідчують нагородження ними.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину