05.12.2019
776
0

«Дніпро» - «Кременчук». Не дожали. (фоторепортаж)

У Херсоні відбувся заключний поєдинок 20-го тура чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч. «Дніпро» приймав вдома лідера турнірної таблиці «Кременчук».

Дніпро - Кременчук

Як і очікувалося, матч команди почали на швидкостях і все перші 20 хвилин по черзі обмінювалися небезпечними атаками. Сергій Дорофєєв першим в ближньому бою міг відкривати рахунок, але В’ячеслав Новицький першим накрив шайбу. У другій половині першого періоду гості вирівняли гру, і Олег Петров раз по раз зривав оплески. Шайба одного разу навіть побувала в сітці воріт херсонців, але перегляд показав, що вона влетіла туди … під рамкою воріт із зовнішнього боку. За 12 секунд до сирени на перерву господарі подарували свято трибунам: після потужного кидка від синьої лінії від Дорофєєва на добиванні грамотно відпрацював Олександр Шибаєв і відправив шайбу в ворота.

У другій третині пішов обмін атаками в середньому темпі, і так тривало до екватора поєдинку, коли Дмитро Орлов з-за воріт віддав точний пас на Олександра Пукса, і той встановив нічийні «одиниці» на табло. «Кременчук» використовував своє чисельну перевагу. І хоч клуби неодноразово переграти голкіперів суперників, однак до кінця періоду глядачі так і не побачили забитих голів. На другу перерву команди пішли за рівного рахунку.

У перерві трибуни оплесками вітали переможницю конкурсу Української хокейної ліги і кондитерської компанії «Конті» – кращу вболівальницю листопада – Анастасію Височенко. Приз їй вручав кращий форвард місяця Денис Васіленков, який згодом і сам опинився в ролі нагороджуємого. Пам’ятні призи отримали в цей вечір і кременчужане: кращий захисник місяця – Ілля Бабрусьов. Автором кращої закинутої шайби в жовтні став нападник «Кременчука» Гліб Бондарук.

У заключному відрізку зустрічі команди всі сили кинули в атаку, намагаючись заволодіти ігровою перевагою. «Дніпро» не зміг кілька разів використовувати видалення суперників, а за 6 хвилин до кінця поєдинку після рикошету від захисника «щук» шайба відскочила точно на ключку Миколи Кисельова, який в один дотик вивів свою команду вперед. Ближче до фіналу основного часу емоції набирали градус, у рукопашній зійшлись Ілля Декало і Тимур Гриценко.

В цей час херсонці вже грали в 6 польових гравців, прагнучи перевести гру в овертайм. На жаль, у «Дніпра» до кінця поєдинку так і не вийшло відіграти пропущену шайбу, і матч завершився мінімальною перемогою гостей.

«Дніпро» — «Кременчук» 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

Шайби: 1:0 Шибаєв (Дорофєєв, Ліпсбергс), 19:48; 1:1 Пукс (Орлов, Созонов – більш.), 31:32; 1:2 Кисельов (Пукс), 52:12

Джерело: сайт ХК "Дніпро"